Minik Bilge Ücretsiz

Minik Bilge

Onlineanne
Okuyucular

Boyoz Studios tarafından geliştirilmiş bu oyun, 2-6 yaş arası çocukların zihinsel ve ilişkisel becerilerini artırmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Toplam 24 bölümden oluşan oyunun ücretsiz olarak sunulan ilk 5 bölümünde resim eşleştirme, çiftleri bulma,eksik parça tamamlama şekiller ve nesneleri doğru yerlerine yerleştirme gibi konular yer almaktadır.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz (5 Bölüm)
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Her yeni bölüme başlarken kullanıcıdan ne yapması beklendiğinin söylenmesi küçük yaştaki çocukların da sizin desteğiniz olmadan oynamaya başlamasını mümkün kılıyor.
2. Çocuğunuza telefonunuzu veya tabletinizi gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz bir uygulama.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. İlk beş etabı tamamladıktan sonra, diğer etapları görebilmek için satın almak istesek de ne yazık ki alamadık. Tahminimiz halen geliştirilme aşamasında olduğu yönünde. Belki Uygulama Geliştirici bizlere buradan gereken açıklamayı yapabilir.
2. Diksiyonu pek başarılı ve anlaşılır bulmadığımızı itiraf etmeliyiz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4),  oyunun ücretsiz olan ilk beş etabını bir-iki kez tamamladıktan sonra sanırım ilerleyemediği için artık oynamıyor. Umarız Uygulama Geliştirici diğer etapların kullanılmasını sağlar da devam edebiliriz.

Son sözümüz: Eğitim değeri yüksek olan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 4 Yorum

 1. Bence de henüz geliştirme aşamasında bir uygulama, özellikle ses efekti görme engelliler için yapılan hızlı seslendirmelerden olmuş. Bunun düzeltilmesi gerekir. Eğitimsel anlamda umut vaadeden bir uygulama diyebilirim.

 2. Minik Bilge uygulamamız çok yakında yeni oyunlarıyla güncellenecektir. İlk olarak ilk 12 etabı ve arkasından hızlı bir şekilde 12 şer olmak üzere toplam 36 etabı çıkartacağız. Seslendirmelerimiz stüdyo ortamında profesyonel olarak kayıt edildi ve açıkçası geliştirici ekibimizin kısıtlı olmasından dolayı güncellemelerimizi beklediğimizden uzun bir süre sonra çıkartabiliyoruz.

  İlgi gösteren herkese çok teşekkürler.
  Minik Bilge Ekibi

 3. Oyunumuz Apple Store ve Google Play de güncellendi. Profesyonel seslendirme yapıldı, ilk 12 bölüm aktif hale getirildi ve kalan 24 bölümde en kısa sürede aktif hale gelecek. Oyundaki donma sorunu ve diğer ufak sorunlar giderildi. Umarım çocuklarınız severek oynayacak. Geri bildirimlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

  İlginize teşekkür ederiz.
  Minik Bilge Ekibi

 4. Oyunumuzun 36 bölümüde tamamlanmıştır.

  İlginize teşekkür ederiz.
  Minik Bilge Ekibi

Pin It on Pinterest

Share This