The Fantastic Flying Books of Mr.Morris Lessmore $4,99

The Fantastic Flying Books of Mr.Morris Lessmore

Onlineanne
  • Hikaye
  • Tasarım
  • Ses/Müzik

Moonbot Studios LA tarafindan geliştirilen bu ödüllü uygulama, gerçek bir interaktif kitabın nasıl olması gerektiğini gösteren muhteşem bir kitap! Geleceğin e-Kitaplarının en iyi örneklerinden bir tanesi. Kitap okumayı yine yeniden seveceksiniz!
2011 yılı En İyi Uygulama (App of the Year, 2011: Apps Magazine)
2011 yılı En İyi iPad Uygulaması (Best iPad App of 2011: ipadinsight.com) ve daha pek çok ödül.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretli (4,99$)
Kategori: e-Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Bu uygulamanın içindeki kısa animasyon filmi 2012 yılında Kısa Animasyon dalında Oscar kazandı, ve bizce de sonuna kadar haklılar!
2. Efektler, arayüz, herkesin anlayabileceği navigasyon sayfası, ses ve müzikler gerçekten harika,
3. Kitabı okurken bir anda kendinizi piyano çalarken veya kitap karakterinin yediği yemeklerle oynarken bulabilirsiniz; daha pek çok eğlenceli oyun bulunmakta,
4. Sizi zaman zaman güldürecek, düşündürerek iç çektirecek ve belki de ağlatacak harika bir hikayesi var. Sadece çocuklar için değil, herkes için..

Beğenmedigimiz Özellikler:
1.İngilizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca, Çince, Japonca gibi 10 ayrı dilde yazılmış olan bu kitabın kusuru, dili değiştirdiğinizde sadece yazıların değişmesi ama Okuma modundaysanız anlatım dilinin İngilizce olarak kalması.
2. Okuma modunda kelimelerin işaretlenmesi özelliği bulunmuyor.
3. Son derece güzel efektlerin daha ilk sayfada farkına varan kullanıcının, daha sonra merakla her tarafa tıklayası geliyor. Bu da hikayenin akışını bozuyor. Bizce efektler daha sezgisel olabilirdi.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu kitabı aldığımız günden beri hiç sıkılmadan yorulmadan izledi ve çok sevdi.
Damla (6) ve Deniz (6) de bu kitabı çok severek dinliyorlar ve şimdiye kadar hiç sıkılmadılar. Ama kitabı dinlerken o kadar çok orasına burasına tıklamaya çalışıyorlar ki sonunda her sayfada yazılar okunmadan kimse hiçbir şeye tıklamayacak kuralı getirdik.

Son sözümüz: Paranıza acımayacaksınız!

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This