Sihirli Şapka Ücretsiz

Sihirli Şapka

Onlineanne

Bu uygulama 4 yaşından büyük herkesi hafızasını zorlamaya davet ediyor. Dört ayrı renk şapkadan çıkan sevimli tavşanın hangi şapkalardan hangi sırayla çıktığını aklınızda tutup, aynı sırayla sizin çıkarmanız bekleniyor. Sırayı şaşırırsanız çirkin tavşanla tanışacaksınız!

Uygun yaş aralığı: 4 Yaş ve üstü
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1.Grafiklerin basit ve sade olması küçük yaştaki çocukların da oyunu algılamasını kolaylaştırıyor,
2.Hırslı oyuncular için, oyunun sonunda kazandığınız puanla dünya sıralamasında kaçıncı olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1.Görsel bir hafıza oyunu olması dışında, küçük yaştaki çocuklara eğitim değeri açısından pek fazla birşey katmamaktadır. Çocuğunuz oyunda farklı açılardan düşünmek zorunda kalmadan, otomatik pilotta bu oyun karşısında uzuuun vakitler geçirebilir.
2.Oyun ekranının alt kısmında çıkan Okey oyunu reklamına çocuklarınızın mutlaka basacağından ve AppStore’ a yönlendirileceğinden emin olabilirsiniz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), oyunu zaman zaman oynamaya devam ediyor ve kesinlikle ilgisini çekti, neyse ki şimdilik çabuk sıkılıyor da otomatik pilot konusunda çok endişelenmeme gerek kalmadı ancak yine de bu oyunu onunla birlikte oynamayı tercih ederim.

Son sözümüz: Okul çağı çocukları için daha uygun olan bu oyunu onlarla birlikte oynamanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This