Hayvanlar Ücretsiz

Hayvanlar

Onlineanne

Idekid tarafından hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi olan bu uygulama, küçük yaştaki çocuklara hayvanların isimlerini ve çıkardıkları sesleri öğretmeye yönelik bir uygulamadır. Ücretsiz olarak yüklenen kısmında sadece en tanıdık altı hayvan bulunmaktadır. App Store açıklamasında Çiftlik Hayvanları ve Orman Hayvanları olarak kırk iki değişik hayvan figüründen söz edilse de bunun uygulama içi satın alım olduğunu belirtmek isteriz.

Uygun yaş aralığı: 1-2 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım
Kategori: Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Grafikler çocuklara uygun basitlikte tasarlanmıştır.
2. Hayvanların üzerine basınca o hayvanın ismi okunmakta, aynı zamanda isim yazmakta ve hayvanın sesi duyulmaktadır.
3. İngilizce ve Türkçe seslendirme seçeneği mevcuttur.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Interaktivite ve efektler en az düzeyde olduğundan, çocuğunuzun ancak uygun yaş döneminde (1-2 yaş) bu ürün anlamlı gelebilir.
2. Örnekte bir arkaplan üzerinde yukarıda saydığımız altı tane hayvan bulunmakta ve bunlara dokunduğunuzda zıplıyorlar. Keşke zıplamak dışında başka bir interaktivite olabilseydi. Ayrıca aynı yeryüzü arka planında balığın da zıplamasını biraz garipsedik. Yani insan balığı en azından suyun içinde görmek istiyor galiba.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’in (4), pek ilgisini çekmedi, zaten hayvanları burada gösterilen haliyle tanıyor; bu uygulama için biraz büyük kaldı.
Emre (2) yaşı nedeni ile bu uygulamayla ilgilendi. Ücretsiz versiyondaki hayvanları denedikten sonra para vererek diğer hayvanlara ulaşmayı hiç düşünmedim çünkü 1.99$ a alabileceğim çok daha güzel uygulamalar olduğunu düşünüyorum.

Son sözümüz: Küçük yaştaki çocuklar için daha anlamlı olabilecek bu uygulamayı satın almadan önce ücretsiz versiyonu indirip bakmanızı tavsiye ederiz. Bizde ise 1.99$ vererek satın alma hissi hiç uyanmadı.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This