Sihirli Sayılar Ücretsiz

Sihirli Sayılar

Onlineanne

Çocuğunuz sihir yapmaya meraklı mı? Bu uygulama ile ailenizde yeni bir sihirbaz işe başlayabilir. Çocuğunuzun tek yapması gereken, bu oyunu oynayacağı kişinin 1 ile 60 arasında bir sayı tutmasını sağlamak, gerisini bu uygulama çocuğunuz için hallediyor. Yine de iki basamaklı toplama işlemlerini bilmesi gerekiyor.

Uygun yaş aralığı: 7 yaş ve üstü
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Oldukça basit bir arayüze sahip olan bu oyunu oynayabilmek için çocuğunuzun kafasından toplama işlemlerini yapabiliyor olması gerekiyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Çocukların çabuk dağılan ilgilerini devam ettirebilmek için keşke uygulamanın ismine uygun ses, müzik veya efektler olsaydı diye düşünüyoruz.
2. App Store da 4 yaş ve üstü diye yazmasına bakmayın; çocuklarınızın en azından iki basamaklı toplama işlemlerini yapabilmesi gerekiyor. Yanlış anlamayın; biz burada sadece App Store daki açıklamayı eleştiriyoruz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), henüz toplama işlemlerini yapamadığından bu oyunu oynayamadı; ama yine de hergün bizi büyülemeye devam ediyor 🙂

Son sözümüz: Matematik toplama işlemi alıştırmaları için eğlenceli bir uygulama olabilir.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 Pin It on Pinterest

Share This