Cut the Rope – Experiments 1.79 TL

Cut the Rope – Experiments

Onlineanne

Zeptolab tarafindan geliştirilen, Chillingo tarafından yayınlanan ve o günden bugüne kadar  100 milyondan fazla indirilen bu oyun, temel fizik kurallarını kullanarak Om Nom isimli sevimli canavara istediği şekerleri yedirmenizi sağlamaktadır. Oldukça popüler olan bu oyunun ücretsiz, Experiments (Ücretli ve Ücretsiz) ve HD olmak üzere farklı versiyonları bulunmaktadır. Bizim burada incelediğimiz versiyon Experiments Ücretli versiyonudur. Bir çok dili destekleyen bu uygulama, 2011 yılında 7. BAFTA (British Academy Video Games Awards) ödüllerini ve WWDC den Apple Tasarım Ödülü başta olmak üzere pek çok ödül kazanmıştır.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch, Android
Fiyat:  1.79 TL
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Oyunun bu versiyonunda 150 seviye ve 6 farklı bölüm bulunmaktadır. Profesörün fotoğraf albümüne kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.
2. Bu oyunda yaratıcı düşünmeyi öğrenmek zorundasınız; özellikle buna bayıldık.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Maalesef dil seçimleri arasında türkçe bulunmuyor.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), üç yaşından beri bu uygulamayı oynuyor ve hala sıkılmadı. Zaman geçtikçe ve yeni seviyelere ulaştıkça başardığı için oldukça mutlu oluyor.

Son sözümüz: Farklı bir perspektiften düşünmenizi sağlayan bu oyun hem eğlendiren hem eğiten ve her yaş için uygun bir oyun.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

Ücretli versiyonunu Android için satın almak isterseniz (Ücretsiz Lite versiyonu da var):Pin It on Pinterest

Share This