Toontastic Ücretsiz

Toontastic

Onlineanne
  • Yaratıcılık
  • Animasyon
  • Fiyat

LaunchPad Toys tarafından geliştirilmiş Toontastic hem ebeveynleri hem de çocukları, gerçekten hayal güçlerini zorlamaya davet ediyor. Animasyon çizgi karakterleri, sesinizle, müziklerle ve hareketlerle canlandırıp istediğiniz hikayeyi baştan sona oluşturabilirsiniz.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1.San Francisco Çocuk Müzesi ve Susam Sokağından The Joan Ganz Cooney Merkezinin eğitim danışmanlıklarını yaptıkları bu oyunun en sevdiğimiz yanı, ailenin tüm bireyleri tarafından oynanabilmesi, yaratıcı düşünce ve dil gelişimini destekleyen bir oyun olması.
2.Daha küçük çocuklar için, anne/babalarının seslerinden yaşlarına uygun onlara özel hazırlanmış sevimli komik hikayelerden daha güzel ne olabilir?
3.Peki böyle bir uygulamayı ücretsiz almaktan daha güzel ne olabilir? 🙂

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Türkçe olmasını dilemek dışında beğenmediğimiz hiçbir özellik bulunmamaktadır.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), Anne&Kuzey ve Anne&Baba&Kuzey olarak oluşturduğumuz çizgi filmleri, hem yaparken hem sonradan seyrederken çok eğlendi. Kendisinin şimdiye kadar sayısız prodüksiyonu bulunmaktadır. 🙂

Son sözümüz: Çok zevkli ve eğlenceli; tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.


Pin It on Pinterest

Share This