Earth School HD $0,99

Earth School HD

Onlineanne
Ürünün promosyon süresi sona ermiştir. App Store’dan fiyatı $0,99 a satın alabilirsiniz. Bu ve diğer promosyona giren ürünlerle ilgili sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Takipte kalın!

Bu uygulama bir süreliğine ÜCRETSİZ! Kaçırmayın!

Earth School HD, evren, dünyanın oluşumu, evrim, uzay gibi konularda pek çok soru soran küçük merak küpleri için ideal bir uygulama. 18 farklı oyunla, ne eksik ne fazla interaktivitesiyle dünyanın oluşumu, güneş sistemi, evrim, fosiller gibi konuları bizce harika bir şekilde anlatıyor. Bu konularda bitmeyen sorularla karşılaşıyorsanız iyi bir destek kitap/oyun bulduğunuzu söyleyebiliriz. Normalde $1,99 olan bu uygulama tam olarak belirtilmeyen bir süre ücretsiz olarak sunuluyor. İlgileniyorsanız hemen indirmenizi tavsiye ederiz!

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: $0,99
Kategori: Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
Grafikler küçük yaştaki çocuklar tarafından bile anlaşılabilir basitlikte. Aslında kitap olarak bakılabilecek bu uygulamanın içinde yer alan bahsettiğimiz 18 farklı oyun, konunun kolaylıkla anlaşılmasını sağlıyor. Bir çocuk oyununun içinde gereksiz reklamların olmaması her zaman beğendiğimiz bir özellik.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Öncelikle belirtmemiz gereken konu, uygulamanın iTunes’daki açıklamasında 2-6 yaş arası çocuklar için yazılmış olmasına rağmen bu, ana dili ingilizce olan çocuklar için geçerli. Bu uygulamanın da türkçesinin olmasını isterdik. Müzik ve ses özelliğinin kontrol edilememesi bizce bir başka eksiklik.
Yalnızca açıklama amacıyla belirtmek isteriz ki, kitap gözüyle bakarsanız sayfaları çeviremediğinizi göreceksiniz, ancak bizce bu durum anlatılmak istenen konunun akışı açısından büyük bir eksiklik değil. Yine de değişik zamanlarda sorulan soruların tam cevabını bulmak istediğinizde baştan başlamak zorundasınız.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), elbette oyunlarıyla birlikte anlatılan bu kitaptan büyük keyif alıyor. En çok ilgisini çeken Satürn’ün halkalarını oluşturmak, kara deliğe gezegenler göndermek ve anne dinozora yumurtalarını koruması için yardım etmek.
Damla (6) ve Deniz (6) bir defalığına ilgiyle dinlediler. Ama onlar için biraz basit kaldı. Emre (2) oyunları sevmiş gibi görünse de konulardan pek birşey anlamadı ve sıkıldığı için sonunu getiremedik.

Son sözümüz: Bir süreliğine ücretsiz olan bu uygulamayı indirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Çocuğunuzla birlikte bakabileceğiniz güzel bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This