Kid ‘n’ Play Animal Puzzles Ücretsiz

Kid ‘n’ Play Animal Puzzles

Onlineanne

Jump App tarafından geliştirilen Kid ‘n’ Play Animal Puzzles iPad veya iPhone cihazınızı rahatlıkla çocuğunuza teslim edebileceğiniz güzel bir yap-boz oyunu. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz versiyonunda 5 farklı hayvanın dörtlü veya dokuzlu parçadan oluşan yap-bozunu yapmak mümkün. Oyunun ücretli olan full versiyonunda ise 30 farklı hayvan bulunmakta.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Grafikleri ve arayüzü küçük yaştaki çocukların bile oyunu algılayabilmesini ve oynamasını mümkün kılıyor.
2. İçinde hiç bir gereksiz reklamın olmaması çok güzel bir özellik
3. Oyunun full versiyonuna uygulamanın içinden ulaşılabilmesine rağmen, çocuklar için konulmuş koruma özelliğini çok beğendik. Sizin haberiniz olmadan çocuğunuzun yeni uygulama alması mümkün değil.
4. Tamamen ingilizce olan bu uygulamanın müzikleri de gayet güzel.
5. Bu tür oyunlarda genellikle karşımıza çıkan kedi, köpek, tavuk gibi çiftlik hayvanlarının yanında kanguru, fok balığı, ahtapot, panda vb daha farklı hayvan yapbozlarının da olmasını da beğendik.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Müziklerinin güzel olmasına rağmen yinede açma kapatma kontrolünün uygulama içinden yapılabilmesi iyi olurdu.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’in (4), öncelikle indirdiğimiz ücretsiz versiyonu çok hoşuna gitti ve full versiyonunu da aldık. Halen severek oynamaya devam ediyor.

Son sözümüz: Özellikle 2-6 yaş grubu çocuklar için hayvanları tanımak için hem eğlendirici hem geliştirici bir uygulama. Ücretsiz versiyonunu denemenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Little House Decorator | ONLINEANNE - [...] önce burada Kid’n'Play Animal Puzzles ve Kid’n'Play Vehicle Puzzles ürünlerini incelediğimiz geliştiriciden bir uygulama daha: [...]

Pin It on Pinterest

Share This