Kid ‘n’ Play Vehicle Puzzles Ücretsiz

Kid ‘n’ Play Vehicle Puzzles

Onlineanne

Jump App tarafından geliştirilen Kid ‘n’ Play Animal Puzzles’ın bir diğer versiyonu Kid ‘n’ Play Vehicle Puzzles, hayvanlar yapbozu gibi iPad veya iPhone cihazınızı rahatlıkla çocuğunuza teslim edebileceğiniz ikinci uygulama. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz versiyonunda 5 farklı aracın dörtlü veya dokuzlu parçadan oluşan yap-bozunu yapmak mümkün. Oyunun ücretli olan full versiyonunda ise uzay mekiğinden kepçeye, tanktan itfaiye kamyonuna kadar 30 farklı araç bulunmakta.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Kid ‘n’ Play Animal Puzzles uygulamasında söylediğimiz tüm özellikleri bu uygulama içinde rahatlıkla söylemek mümkün. Jump App çocuk ve aile dostu uygulamalar geliştirmekte ve bu çizgilerini korumakta son derece başarılılar.
2. Grafikleri ve arayüzü küçük yaştaki çocukların bile oyunu algılayabilmesini ve oynamasını mümkün kılıyor.
3. İçinde hiç gereksiz reklamın olmaması çok güzel bir özellik,
4. Oyunun full versiyonuna uygulamanın içinden ulaşılabilmesine rağmen, çocuklar için konulmuş koruma özelliğini çok beğendik. Sizin haberiniz olmadan çocuğunuzun yeni uygulama alması mümkün değil.
5. Müzikleri oldukça güzel olan bu uygulamada kullanılan müzikler, hayvanlar uygulamasından farklı. Her uygulama için farklı müzik yapmaları oldukça güzel.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Müziklerinin güzel olmasına rağmen yinede açma kapatma kontrolünün uygulama içinden yapılabilmesi iyi olurdu.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), öncelikle ilk indirdiğimiz hayvanlar yapbozunu çok sevdi ve bir araba delisi olduğundan bu uygulamayı da almamı istedi, çok severek oynadığını belirtmem lazım.

Son sözümüz: Bizimki gibi araba delisi bir çocuğunuz varsa öncelikle ücretsiz versiyonunu indirip denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Little House Decorator | ONLINEANNE - [...] önce burada Kid’n'Play Animal Puzzles ve Kid’n'Play Vehicle Puzzles ürünlerini incelediğimiz geliştiriciden bir uygulama daha: Little House Decorator. Bu…

Pin It on Pinterest

Share This