Counting Bees $0,99

Counting Bees

Onlineanne
Okuyucular

Piikea St. LLC. nin sevdiğimiz bir diğer uygulaması Counting Bees, küçük yaştaki çocuklara 20 ye kadar saymayı öğretmek üzere hazırlanmış. Maalesef içlerinde yine Türkçe yok ama İngilizce, Almanca, Fransızca gibi 9 farklı dil seçeneği ile birlikte geliyor.

Uygun yaş aralığı: 1-7 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Kategori: Oyun
Fiyatı: $0,99

Beğendiğimiz özellikler:
Bu oyun gerçekten aile dostu bir oyun. İçinde hiç reklam bulunmamakta, annesinin/babasının iPad veya iPhone’nunu eline alıp onlar gibi davranmaya çalışan küçük kullanıcılar için ideal. Grafikler, müzik ve sesler son derece basit ve onları yormayacak şekilde hazırlanmış. Arılara, ekrandaki çiçeklerden bal toplatıyorsunuz ve daha sonra da bu balı kavanoza dolduruyorsunuz, tabii ki her seferinde sayarak. Sezgisel olarak kolayca oynanabilecek bu oyun kademeli olarak ilerliyor, yani önce 1 den 5 e, sonra 1 den 10 a, daha sonra 1 den 15 e ve son olarak 1 den 20 ye kadar sayılıyor. İnteraktivitesi sadece bu amaçla hazırlanmış, dolayısıyla küçükleri pek yormuyor.

Beğenmediğimiz özellikler:
Her zamanki gibi, beğenmediğimiz bir özellik olarak söyleyemesek de, dillerin arasında Türkçenin de olmasını isterdik. Ses ve müzikleri kapatıp açma özelliği bulunmamakta; gerçi gerçekten küçük yaştaki çocuğunuza oynatıyorsanız, yanından ayrılsanız bile müziği sürekli duyduğunuz sürece en azından telefonunuzu kurcalamadığından emin olabilirsiniz. 🙂

Bizimkiler ne dedi:
Bu oyun, türkçe, ingilizce ve almanca olmak üzere 3 dilli yetiştirmeye çalıştığımız Kuzey’in (4) oldukça hoşuna gitti, tabii bizim de. Her ne kadar yaşı itibariyle interaktivite ona az gelse de, yine de kendi kendine açıp keyifle oynamaya devam ediyor.

Son sözümüz: Küçük yaştaki çocuğunuzu iPad veya iPhone’nunuzdan uzak tutamıyorsanız, ona oynatabileceğiniz kaliteli ve eğitici bir uygulama. Tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, içerik, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ve içeriğini ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com bu konuda bir garanti verememektedir.13 Yorum

 1. bu bayram hediyesine bayıdım…çok istiyoruz:)herkese iyi bayramlar:))

 2. Mesaj :))

 3. Tum annelere kuzucuklariyla iyi bayramlar diliyorum.

 4. ben de şansımı denemek istiyorum

  • memnuniyetle… 🙂

 5. bizim yorumlar bir gün öncenin.25 den itibaren başlıyorsa bir daha yorum yazıp şanımızı devam ettirelim.herkese bol şans:))

 6. tesekkurler

 7. tesskurler…

 8. Güzel bir Bayram hediyesi,biz de isteriz 🙂

 9. güzel bir bayram hediyesi olur inş.

 10. Bol şans insallah oğluma Bayram hediyesi olur

 11. Güzel bir oyun ufaklıklar severek oynayacak :))

 12. Bayram hediyesi talihlilerimiz belli oldu:

  Sevgili nevruz, gülden, onur, berayvemehpare, mihriban kakıcı promo kodlarınızı sizlere yolladık.

  Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyoruz. Yeni hediyeler için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bayram Hediyeniz! | ONLINEANNE - [...] Counting Bees uygulamasına git Pin It Tavsiye Edin İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRCollins Big Cat Story Creator KitaplarıÇocukları Teknolojiden Nasıl Koruruz?Memory Game:Multiplication…

Pin It on Pinterest

Share This