Memory Train $1,99

Memory Train

Onlineanne

Piikea St. LLC. tarafından sunulan Memory Train, bizce çok başarılı bir hafıza ve dikkat oyunu. 10 farklı seviyeden oluşan oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi de artıyor. Hani fillerin hafızası çok iyi olurmuş ya, bakalım sizin ve ufaklığın da öyle mi?

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: $1,99
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Tamamen dikkat ve konsantrasyon üzerine kurulu bu oyunu, trende sevimli fil Spacey ile seyahat ederken oynuyorsunuz. Önünüzden geçen objeleri hatırlamaya çalışmak, doğru bilmeniz halinde trenin daha da hızlanması, seviyelerde ilerledikçe birden çok objeyi hatırlamaya çalışmak gerçekten hem eğlendirici hem de hafızayı zorlayan özellikler.
2. Çocuklar, önünden geçen şekil ne renkti, hangisi yeşildi veya hangi 2 şekil biraz önce önünüzden geçti gibi sorulara yanıt vermeye çalışıyor.
3. Oyunu 4 farklı kullanıcı tanıtarak, hep beraber oynamak mümkün.
4. Oyunda herhangi bir dilde hiç konuşma yok. Zaten sevimli fil sizin tüm oyunu sezgisel olarak oynamanızı sağlıyor.
5. Grafikler, müzik ve interaktivite basit, anlaşılır ve başarılı.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Aslında pek beğenmediğimiz bir özellik olarak söyleyemesek de, arka planda sorulmayan objelerin interaktivitesi çocuğun ilgisinin dağılmasına sebep olabiliyor. Ancak zaten oyunun amacı da bu olduğu için bir noktada, arkadaki objeler yerine oyuna odaklanmak da çocuğun başarısını gösterecektir.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), tüm seviyelerini tamamladı, keyif alarak bu oyunu oynamaya devam ediyor.

Son sözümüz: Hem eğitici hem eğlendirici tam bir aile oyunu, tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Mask Jumble Halloween | ONLINEANNE - [...] fotoğrafını çekmek oluyor ki, bu da uygulamanın içinden yapılıyor. Piikea Street LLC nin çocuk dostu diğer uygulamalarını burada daha…

Pin It on Pinterest

Share This