Trucks HD $1,99

Trucks HD

Onlineanne

Duck Duck Moose tarafından yayınlanan Trucks HD, 5 temel aktiviteyi kapsayan basit ve eğlendirici bir oyun. Araba yıkama istasyonunda arabayı sabunlayıp yıkama, çöpleri uygun çöp bidonlarına doldurup çöp kamyonunu kullanma, lastiği patlayan bir arabayı çekici kamyon ile çekme ve lastiğini tamir etme, bir buldozer ve damperli kamyon ile inşaatta çalışma ve her türden araba ve kamyonun geçtiği geçiş töreninde arabalarla oynayabilme imkanı sunuyor.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: $1,99
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Oyunun arka planında çalan sakin müzik, bilinen çocuk şarkılarının enstrümental hali, ve istenirse açılıp kapatılabiliyor.
2. Grafikleri, geliştirici firmanın diğer ürünleri gibi oldukça başarılı, küçük çocuklar için gözü yormayacak basitlikte.
3. Bu uygulama içinde gözü yoracak bir reklam bulunmamakta, ve firmanın diğer uygulamalarını tanıttığı giriş ekranındaki ‘More Apps’ yaklaşımını çok beğendik.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Beğenmediğimiz herhangi bir özelliği bulunmamaktadır; sadece Türkçe versiyonunun da olmasını isterdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bir araba delisi olarak bu uygulamaya bayıldı ve çok zevk aldı.

Son sözümüz: Özellikle araba seven çocuklar için eğlendirici bir oyun.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Old Mac Donald | ONLINEANNE - [...] Özellikler: 1. Duck Duck Moose tarafından hazırlanmış bu oyun, geliştiricinin diğer oyunları gibi çocuk dostu bir uygulama, gereksiz reklam…

Pin It on Pinterest

Share This