Collins Big Cat Story Creator Kitapları Ücretsiz

Collins Big Cat Story Creator Kitapları

Onlineanne
Bu uygulama bir süreliğine ÜCRETSİZ! Kaçırmayın!

Çocuğunuza özel hikaye kitapları hazırlamaya ne dersiniz? Okuma yazma çağındaki çocuklar için oldukça başarılı bir kitap serisi olan Collins Big Cat Story Creator Books, HarperCollins Publishers tarafından çıkarılmış. Normalde her kitap için ayrı ayrı $3,99 ödemeniz gerekse de, promosyon süresince 6 kitap ÜCRETSİZ! Promosyon süresinin ne kadar süreceğini bilemiyoruz; biz bayıldık, ilgileniyorsanız elinizi çabuk tutun deriz.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
Özellikle 4-8 yaş arası çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bu kitap serisinin grafikleri, seslendirmesi ve interaktivitesi gayet güzel. Bana Oku ve Kendim Okurum seşenekleri ve kelimelerin kırmızı ile gösterilmesi özelliği mevcut. En güzel kısmı ise, kendi hikayelerinizi yazabilmek. İstediğiniz arka planı ve karakterleri seçip, Bana Oku seçeneği için kendi sesinizle kayıt yapıp, istediğiniz dilde yazılar eklemeniz mümkün. Ayrıca uygulamanın ebeveynler için bölümündeki yapabileceklerinize ilişkin yararlı ipuçlarına da bayıldık.

Promosyonda olan kitaplar:
– In the Garden
– The World
– Framers Lunch
– Dark Night
– Bike Ride
– Steam Train

Beğenmediğimiz Özellikler:
Facebook bağlantı özelliği ulaşılması zor bir noktada da olsa, yine de çocuk uygulamalarında tercih etmediğimiz bir özellik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu uygulamaları yeni indirdiğim için henüz okuma fırsatı bulamadı. Ancak, özellikle kendi hikayelerimizi yaratırken çok eğleneceğimizi ve seveceğimizi tahmin edebiliyorum. Ona göstermek için sabırsızlanıyorum.

Son sözümüz: Okuma yazma ve dil gelişimi açısından çok eğitici olan bu kitap serisi, hem yaratıcılığı artırıyor hem de öğretiyor. Promosyon süresi bitmeden hemen indirmenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This