Piano Dust Buster Ücretsiz

Piano Dust Buster

Onlineanne

Çocuğunuzun piyano çalmayı öğrenmesini veya müziği sevmesini ister miydiniz? Joy Tunes Inc. tarafından geliştirilen Piano Dust Buster, isterseniz gerçek piyanoyla isterseniz iPad’inizdeki sanal piyanoyla çalabileceğiniz harika parçaları size getiriyor. Sadece çocuklar için değil, büyükler için de çok zevkli!

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad,iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz+Uygulama İçi Satın Alım
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
Uygulamanın grafiklerinin kalitesi ve interaktivitesi oldukça başarılı. Elinde toz beziyle dolaşan bir nineye, piyano tuşlarının üzerine yukarıdan dökülen tozları temizlemesi için yardımcı oluyorsunuz. Bir de bakıyorsunuz ki, bir parça çalmışsınız. Zorluk seviyelerini de değiştirebiliyorsunuz.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Facebook ve diğer sosyal medya araçlarına bağlanmasını her zamanki gibi beğenmedik. Bir de özellikle küçük çocuklar için keşke nineyi daha sevimli yapsalardı diye düşündük.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), keyifle oynuyor. Elbette gerçek piyano çalmak gibi değil ancak en azından iPad’de oynarken kaliteli ve eğlenceli vakit geçiriyor.

Son sözümüz: Sizi veya çocuğunuzu bir Beethoven veya Chopin yapamayabilir, ancak yine de evinde gerçek piyanosu olmayanlar ve müzikle uğraşmak isteyenler için, beyin uyuşturucu diğer pek çok oyundan çok daha zevkli, eğlendirici ve eğitici bir oyun. Promosyon süresi bitmeden indirmenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This