Amazing Shape Puzzle Ücretsiz

Amazing Shape Puzzle

Onlineanne

Joy Preschool Game LLC tarafından geliştirilen Amazing Shape Puzzle HD, çocuklara pek çok konuda yap-boz imkanı sunan, objelerin seslerini ve isimlerini öğreten en iyi yap-boz uygulamalarından bir tanesi. Burada incelemesi yapılan ürünün ücretsiz olan Lite versiyonudur.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
Grafikler, efektler, ses ve müzik kalitesi çok başarılı. İngilizce, almanca, fransızca ve ispanyolca dillerinde olan uygulama, gayet basit ve anlaşılabilir bir arayüze sahip. Normalde uygulamanın Lite versiyonunda sadece Noel, Şükran Günü ve Cadılar Bayramı konuları olmasına karşın, bizim Lite versiyonumuzda ücretli olan bahsettiğimiz pek çok konudan 6 tanesi mevcut. Bunun nedeni, uygulama geliştiricinin, biz yayına girmeden bir süreliğine promosyon amacıyla paralı olan konularıda ücretsiz versiyona koyması. Bizim de sizlere vermek istediğimiz hizmetlerden bir tanesi, sizleri bu tür özel promosyonlardan haberdar etmek.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Beğenmediğimiz bir özellik olarak söyleyemiyoruz ancak, bu uygulamanın da türkçe versiyonunun olmasını isterdik. Bir de diğer ürünler için App Store bağlantısının bu kadar kolay olmamasını isterdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’in (4), en sevdiği yap-boz oyunlarından bir tanesi. Halen oynamaya devam ediyor.

Son sözümüz: Ücretsiz olan Lite versiyonunun az bir içeriğe sahip olmasına rağmen bir kere denemenizi tavsiye ederiz. Promosyonlu ürünler hakkında biz sizi haberdar edeceğiz, ancak o zamana kadar beklemek istemezseniz yap-boz oyunlarına meraklı çocuklarınız varsa paranızın boşa gitmeyeceğini söyleyebiliriz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This