Goodnight Safari Ücretsiz

Goodnight Safari

Onlineanne

Polk Street Press LLC tarafından hazırlanmış bu kitap uygulaması, çocuklarınıza Afrika ve safariyi öğretecek güzel bir uykudan önce kitabı.

Uygun yaş aralığı: 2-4 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch, Android
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Kitap
Versiyon: 2.0

Beğendiğimiz Özellikler:
Kitabın grafikleri çok güzel. İngilizce öğrenen veya öğrenmesini istediğiniz çocuğunuz varsa, isterseniz Bana Oku ve Kendim Okurum özelliklerini kullanabilirsiniz. Bana Oku modunda kelimelerin işaretlenmesi özelliği de mevcut. Gerçekten belirtilen yaş grubu için interaktivite seviyesi çok uygun bir uygulama. İçinde herhangi bir reklam bulunmuyor. Kitaptaki metin okunduktan sonra, sizden zürafalara akşam yemeği yemelerine, küçük maymunu yatağına götürmenize veya yavru filin annesine iyi geceler öpücüğü vermesine yardımcı olmanızı istiyor. Ayrıca, aktiviteler kısmında 4 adet oyun bulunmakta. Renklerin, sayıların, eşlerin ve şekillerin öğretildiği bu oyunların her biri uygulama içi satın alımla $0,99 a satılıyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Her zamanki gibi beğenmediğimiz bir özellik olarak söylemesekte, bu uygulamanın da türkçesinin olmasını isterdik.

Bizimkiler ne dedi?
Oyunlarını almasakta, Kuzey’le (4) beraber bu kitabı severek okuduk. Gerçekten de sakin, yormayan tam bir uykudan önce kitabı.

Bu kitaba, kitaplarla arası hiç iyi olmayan Emre (2) bile bayıldı.

Son sözümüz: Eğer sizinde benimki gibi Afrika’ya ve safariye meraklı bir çocuğunuz varsa bu interaktif kitap birebir!

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This