Limon ile Zeytin Okula Gidiyor Ücretsiz

Limon ile Zeytin Okula Gidiyor

Onlineanne

Salih Memecan’ın ünlü Limon ve Zeytin serisini e-kitap uygulaması olarak bulunca çok sevindik! Şu anda indirebileceğiniz iki kitap uygulaması, Limon ve Zeytin Okula Gidiyor ve Limon ve Zeytin Kampta. Devamı da gelir umarız.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Kitap
Versiyon: 1.0.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Orijinal karakterler, güzel grafikler, akıcı anlatım…
2. Pek çok konuda olumsuz düşünen ve önyargılara sahip Zeytin bu sefer okula gitmek istemiyor ama sonra okulun daha zevkli bir yer olduğunu anlıyor. Arada okuldan bunalan çocuklara iyi mesaj 🙂

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Bu uygulama e-kitap olarak tasarlanmış. Yani kitabı tabletinizde açıp ancak kendiniz okuyabiliyorsunuz ve de başka hiçbir teknolojik artısı yok. Ücretsiz olarak gerçeğine de ulaşabilsek tabletten okumayı tercih etmezdik ama zaten bu kitaplara bırakın ücretsiz ulaşmayı, ücretli olarak bile yurtdışından ulaşamıyoruz. O yüzden interaktif olmasa bile bu tür türkçe kitapların artması en büyük dileğimiz.

Bizimkiler ne dedi?
Deniz (6) ve Damla (6) Limon ve Zeytin Okulda uygulamasını çok sevdiler.

Son sözümüz: Tüm kitaplara aynı kriterlerle puanlama verdiğimiz ve bu puanlama kitaplar için asgari düzeyde bir interaktivite, seslendirme beklentisi taşıdığı için Limon ve Zeytin bizden düşük puan aldılar ama Limon ve Zeytin Okula gidiyor uygulamasına mutlaka bakın diyoruz!

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This