Mosaicly Ücretsiz

Mosaicly

Onlineanne

Bu oyun, bildiğiniz renkli küçük boncuklarla resim yapmanızı sağlıyor. Oyunun sonunda elinizde çerçeveleyip duvara asacağınız üç boyutlu bir elişi kalmasa da yapılanları arşive saklamanız mümkün.

Uygun yaş aralığı: 4 – 8 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım ($0,99)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.003

Beğendiğimiz Özellikler:
Oyunun ücretsiz versiyonunda deniz ve yelkenli temalı bir mozaik yapabiliyorsunuz. Oyunun güzel özelliklerinden bir tanesi, sakin olmayı ve konsantrasyon gerektirmesi. Çocuğunuzun tek başına oynayabileceği türden bir oyun. Sayıları tanıması ve ilgili sayının rengini, resimdeki tam kutucuğunun üzerine getirmesi gerekiyor, böylece resmi tamamlıyor. Ben bu tür oyunlarda hep çocuğun ince motor yeteneklerinin gelişmesi için gerçeğinin kullanılmasından yana olsam da, bu oyunda bu konuda gelişim için, renkli kutuyu tam olarak sayı kutusunun üzerine yerleştirmesi gerekiyor. Yani kutunun yakınına götürünce mıknatıslı şekilde renk otomatik olarak sayı kutusunun üzerine gitmiyor. İsterse yaptıklarını kaydederek saklayabiliyor. Oyun sezgisel oynanabilir, herhangi bir dilde konuşma bulunmasa da tabii ki menüsü ingilizce. Rahatsız edici müzik veya seslendirme ve gereksiz reklam bulunmuyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Uygulama içi satın alım opsiyonlarında keşke bir çocuk güvenliği koymuş olsalardı da, rahatlıkla iPad’imi çocuğuma bırakabilseydim. Bir de keşke çocuğun yaratıcılığını artıracak serbest boncuk dizme modu olsaydı.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’in (4), henüz bir resmi tamamen bitirdiğini söyleyemem. Bu nedenle diğer resim altlıklarını almadık. Saklayıp daha sonra devam etmesine çalışıyoruz.

Son sözümüz: Evde çocuğunuzla beraber boncuklarla bu oyunu oynayabileceğiniz zamanınız yoksa tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This