Buzzle Ücretsiz

Buzzle

Onlineanne

Küçük çocuklar için hazırlanmış App Store’daki en başarılı yapboz oyunu.

Uygun yaş aralığı: 2- 6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım($1,99)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.4

Beğendiğimiz Özellikler:
Daha önce bir oyunun ücretsiz versiyonunda hiç bu kadar çok içerik görmemiştik. İçinde 11 tane farklı yapboz bulunuyor ve bunlar neşeli seslendirmelerle çocukları doğru yaptıkça motive ediyor. Diyelimki güneş sistemi, müzik enstrümanları, alfabe gibi farklı içeriklere sahip yapbozlara ulaşmak istediniz, o zamanda uygulama içi satın alımla hepsine $1,99 ödemeniz gerekiyor. Üstelik sadece okuma yazma bilen kişiler tarafından algılanabilecek şekilde yazıyla, ‘Almak için üzerine uzunca basın’ diye yazmışlar. Oyunun hedef kitlesi tarafından yanlışlıkla alınması pek kolay değil anlayacağınız. (Varsa) yapbozdaki objelerin seslerini ve isimlerini duyabiliyorsunuz, tabii ingilizce olarak. Ancak yine de isterseniz uygulamanın içinden sesi açıp/kapama kontrolü mevcut.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Bir yapboz oyunu için farkeder mi bilmem ama böyle kaliteli uygulamaları görünce içimden hep keşke türkçesi de olsaydı diye geçiriyorum.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), severek oynuyor. Eğitici ve yaşına uygun bir oyun.

Son sözümüz: Küçük çocuklarınız için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz, çocuk dostu bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This