Masalcı – Kırmızı Başlıklı Kız ve Çizmeli Kedi Ücretsiz

Masalcı – Kırmızı Başlıklı Kız ve Çizmeli Kedi

Onlineanne

Bu türkçe masal kitabı uygulamasını  ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hansel ve Gretel, Kibritçi Kız, Deniz Kızı, Pinokyo, Kurbağa Prens, Güzel ve Çirkin gibi bilinen pek çok masalın uygulama içi satın alım olarak sunulduğu uygulamada, Kırmızı Başlıklı Kız ve Çizmeli Kedi masallarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım
Kategori: e-Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Özellikle Türkçe uygulamalarda pek sık karşımıza çıkmayan seslendirme ve diksiyon kalitesi bu kitapta oldukça iyi, ayrıca eğer çocuğunuza kendiniz okumak istiyorsanız seslendirmeyi kapatmanız mümkün.
2. Çizmeli Kedi’nin grafiklerini Kırmızı Başlıklı Kız ücretsiz versiyonuna göre daha çok beğendik.

Gelecek Versiyonlarda Görmek İstediklerimiz/İstemediklerimiz: 
1. Bu kitap uygulamalarında interaktivite yok. Maalesef anlatılırken kelimelerin işaretlenmesi özelliği de bulunmuyor.
2. Ekranda sürekli duran Facebook düğmesine bir anlam veremedik. Bu masalları dinlemek isteyen çocuklar henüz Facebook’a girecek durumda değiller.
3. Paralı bir masalda almış olsanız, ekranda bazende tam yazıların üzerinde duran reklamı kapatmak için ne yazık ki yine $0,99 ödemeniz gerekmekte 🙁
4. Paralı satılan diğer masalları uygulama içinden satın almak çok kolay; şimdilik bu nedenle bu uygulamada çocuğunuzu sürekli gözlemenizi tavsiye ederiz. Aslında daha iyisi, geliştiricinin bir çocuk güvenlik duvarı oluşturması olurdu.
5. Ücretsiz versiyonda bulunan Kırmızı Başlıklı Kız masalındaki grafikler ne yazık ki, ücretli versiyona göre pek de başarılı değil.

Son sözümüz: Bu tür Türkçe uygulamaların yaygınlaşmasını destekliyoruz. Her masal için ayrı ayrı $0,99 ödemeniz gerektiğini hatırlatalım. Öncelikle ücretsiz olan Çizmeli Kedi masalını indirip denemelisiniz, kitap kurdu olan çocukların seveceği bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kırmız Başlıklı Küçük Kız | ONLINEANNE - [...] kullanılabiliyor. Masal Sandığı tarafından hazırlanmış. Benzer bir uygulamayı daha önce burada [...]
  2. Kırmızı Başlıklı Küçük Kız | ONLINEANNE - [...] kullanılabiliyor. Masal Sandığı tarafından hazırlanmış. Benzer bir uygulamayı daha önce burada [...]

Pin It on Pinterest

Share This