Cake Maker Ücretsiz

Cake Maker

Onlineanne

Yemek pişirme oyunlarından biri olan Cake Maker, çocukların pasta yapma isteklerini doyurmak için hazırlanmış bir uygulama. Bu oyunda çocuğunuz, yapacağı pastanın tabağını, pastanın tipini, üzerine ekleyeceği süslemeleri seçip pastasını tamamladıktan sonra, ekrana dokunarak yiyebiliyor. Ürünün ücretsiz versiyonunda her bölümde yaklaşık yirmişer alternatif açık gelirken, tüm malzeme ve dekorasyon ögelerine ulaşmak için uygulama içi satın alım yöntemiyle $2,99 ödemeniz gerekiyor. Crazy Cats Inc. firmasının, Sandwich Maker, Sundae Maker, Cupcake Maker, Milkshake Maker gibi başka pekçok benzer oyunu bulunmaktadır.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım ($2,99)
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
Hemen hemen her çocuğun hoşuna giden bu uygulamanın, grafikleri basit ve renkli. Sesi kapatıp açma özelliği bulunuyor. Yaptığı pastaları Favoriler içerisinde saklayabilme özelliği bulunmakta. Çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlayan eğlendirici bir uygulama.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olsa da, eğitici olması açısından çocuğunuza yeni bilgiler öğreten bir uygulama değil. Uygulama içi satın alım opsiyonu için, oyunun içinden çocuklara yönelik bir güvenlik duvarı oluşturulmamış olduğu için, siz farkında olmadan çocuğunuz para harcayabilir. Birde yaptığı pastaları Facebook’ta paylaşma olanağı var ki bunu hiç beğenmedik. Firmanın benzer tüm uygulamalarında aynı özellikler geçerli. Cake Maker’da olmasada firmanın diğer oyunlarında, kapatmak için para harcamak zorunda kalacağınız reklamlar mevcut.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bir arkadaşı aracılığıyla sahip olduğumuz bu oyunu oynamayı seviyor. Kendi pastalarını süslemek ve sonra bana yedirmek en sevdiği şeylerden biri. Ancak yine de iPad’imi ona teslim edebileceğim bir uygulama değil.

Son Sözümüz: Çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlayan ancak onlara çok birşey katmayan bir oyun.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This