Cake Pop Maker Ücretsiz

Cake Pop Maker

Onlineanne
Okuyucular

Yemek, kek, pasta pişirme oyunları içerisinde en başarılı olanlardan bir tanesi. Bu oyunda, ne tür bir pasta lollipop yapılacağına karar verdikten sonra, her tür için farklı malzemeleri kullanarak hamur hazırlanıyor. Kalıba yerleştirdikten sonra fırında pişiriliyor, çubukları takıldıktan sonra da buzdolabında soğutuluyor. En son olarak da, süslemesi yapılıp yenebiliyor tabii teorik olarak! Diğer benzer ücretsiz uygulamalarda bu süreçler buradaki gibi yapılmadığından, oyun bu noktada diğerlerinden farklılaşıyor. Ürünün ücretsiz versiyonunda her bölümde yirmiye yakın alternatif açık gelirken, tüm malzeme ve dekorasyon ögelerine ulaşmak için uygulama içi satın alım yöntemiyle $9,99 ödemeniz gerekiyor.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama İçi Satın Alım ($9,99)
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
Pastanın hamurunun hazırlanması, pişirilmesi, dondurulması, süslenmesi gibi süreçlerdeki grafikler ve sesler daha net ve gerçekçi. Yaratıcılığın gelişmesine katkıda bulunan bir oyun. Oyunun içinde hiç reklam bulunmamasını beğendik. Keşke bu firmanın diğerleri gibi daha çok uygulaması olsa bu konuda, diğerlerinden daha iyi olduklarını düşünüyoruz. Şimdilik sadece More Smoothies ve More Tacos isimli oyunları var.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Uygulama İçi Satın Alım konusunda dikkatli davranmanız gerekir, çünkü ekstradan konulmuş çocuk güvenlik duvarı bulunmamakta. Yapılanları galeride saklayabilme özelliği güzel, ancak email ve Facebook’ta paylaşma olanağının olmamasını isterdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), benim dikkat ettiğim konulara takılmadan diğer pişirme oyunları gibi bu oyunu da eğlenerek oynuyor. Yine de beraber yemek veya pasta pişirmeyi ikimizde daha çok tercih ederiz.

Son Sözümüz: Eğlendirici ve diğer yemek oyunlarına göre daha çok öğretici. Ancak uygulama içi satın alım konusunda dikkatli olmalısınız; çünkü pek de ucuz sayılmaz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.1 Yorum

  1. Tavsiye ettiginiz yukaridaki oyunlar benim bile hosuma giderken cocuklarimizin cok hosuna gidecegi muhakkak.Ben bir yetiskin oldugum halde bu oyunlar ilgimi cektigi icin indiriyorum.

Pin It on Pinterest

Share This