Müzik Kutusu Ücretsiz

Müzik Kutusu

Onlineanne

Bu uygulamada 8 adet türkçe çocuk şarkısı bulunuyor. Ücretsiz olarak sadece bir şarkıyı Gitarlı Abi’den dinleyebiliyorsunuz; her dört şarkı için $0.99 vererek diğer şarkıları da uygulama içinden satın alabilirsiniz. Gitarlı Abi’nin başka bir uygulamasını da burada incelemiştik.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iTouch
Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi alım)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
Gitarlı Abi’nin şarkıları gitar eşliğinde söyleme biçimi güzel. Ücretsiz olarak sunulan ‘Ben ağaç dikeceğim’ şarkısını daha önce duymamıştık. İlk pakette satın alabileceğiniz şarkıları biliyoruz: Minik kuş (Mini mini bir kuş), Kırmızı balık, Arı vız vız vız, Kalk artık sabah oldu. İkinci pakettede Hayvanlar ne ister, Vücudumuz, Tavşan kaç ve Miniminnacık örümcek şarkıları mevcut.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Bu uygulama sadece müzik dinlemek için yapılmış. Onun haricinde mobil cihazınızın hiçbir olanağından yararlanamıyorsunuz. Böyle bir uygulamaya para verince şarkının basit de olsa görsel malzeme ile desteklenmesini, en azından şarkının sözlerinin ekrandan takip edilebilmesini bekliyoruz. Üstelik şarkıları da tek tek dinlemek zorundasınız. Karışık dinleyeyim, ardarda çalsın gibi seçenekleriniz bile yok. Madem tek tek dinleyeceğim o zaman youtube ya da başka sitelerden ücretsiz olarak bu şarkılara ulaşabilirim sanırım. Ayrıca uygulama içi satın alım yapmaya kalktığınızda bayağı zorlanıyorsunuz çünkü satın al düğmesi ya çalışmıyor, ya da çok zor çalışıyor. Çalıştığını anladığınızda ise ardarda satın almaya çalışırken bulabiliyorsunuz kendinizi. İlk şarkı paketini binbir zorlukla aldıktan sonra ikinci şarkı paketini uğraşmamıza rağmen alamadık ve vazgeçtik.

Bizimkiler ne dedi?
Deniz (6) ve Damla (6) türkçe şarkı öğrenmek istedikleri için bu tür uygulamalarla ilgileniyorum açıkçası. Şu anda sadece dinlemek için olan  bu uygulamayı dinliyoruz ama verimli kullanmak hiç mümkün değil. Emre (2) için de aynı şey sözkonusu. Çocuklar bu şarkıları Gitarlı Abi’den dinlemeyi seviyorlar ama ben bu uygulamayı yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı beğenmiyorum.

Son sözümüz:  Ücretsiz olarak sunulan Ben ağaç dikeceğim şarkısını dinlemenizi öneririz. Ama para verip diğer paketleri alma konusunda bizce acele etmeyin. Bu uygulamanın biraz daha geliştirileceğini umuyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmamış

Trackbacks/Pingbacks

  1. Ninniler for iPhone | ONLINEANNE - [...] abi’yi satın alacağımı sanıyorum. Gitarlı abinin başka bir uygulamasını da ayrıca burada [...]

Pin It on Pinterest

Share This