Biscuit’s Birthday $2,99

Biscuit’s Birthday

Onlineanne

Okuma çağındaki çocuklar için harika bir çocuk kitabı daha! İngilizce olan bu kitapta ayrıca, yapboz, boyama kitabı, yapıştırmalar ve bir de hafıza oyunu bulunuyor.

Uygun yaş aralığı: 4-7 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch, Android
Fiyat: $2,99
Kategori: Kitap
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
Kitabın grafikleri diğer HarperCollins uygulamaları gibi tam çocuklara uygun. Bana Oku ve Kendim Okurum özellikleri bulunmakta ve Bana Oku modunda kelimelerin işaretlenmesi özelliği de mevcut. İnteraktivitesi hafif yani okuyucuyu kitaptan koparmayacak şekilde tasarlanmış. Amaç gerçekten okumayı öğretmek. İçinde ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi 3 farklı yapboz, yapıştırmalar için 3 farklı arkaplan, 3 değişik boyama sayfası ve altılı karttan oluşan hafıza oyunu bulunuyor. Yapılan işlemleri kaydetme özelliği de bulunmakta.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Beğenmediğimiz bir özellik değil ama keşke türkçesi de olsaydı.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’le (4), uykudan önce kitaplarımızdan bir tanesi, tabii ki ben ona okuyorum. Yapıştırmalar ve hafıza oyunu bölümlerini severek oynuyor.

Son sözümüz: Çocuğunuza ingilizce kitap okumak konusunda bir sıkıntınız yoksa, verdiğiniz parayla bir kitaptan daha fazlasını elde edeceğiniz bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This