Masalcı – Hansel ve Gretel $0,99

Masalcı – Hansel ve Gretel

Onlineanne

Daha önce ücretsiz iki masalını incelediğimiz bu uygulama geliştirici tarafından hazırlanan Masalcı kitabının, ücretli masallarından biri Hansel ve Gretel. Kitabın reklamsız versiyonu için ayrıca $0,99 daha ödemeniz gerekiyor.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: $0,99
Kategori: Oyun/video
Versiyon: 1.5

Beğendiğimiz Özellikler:
Grafiklerin ücretli olan masallarda genel olarak daha iyi olduğunu tespit ettik. Bu masal için söyleyebiliriz ki diksiyon kalitesi ve müzikler oldukça başarılı. Ücretsiz Kırmızı Başlıklı Kız masalına göre anlatım dili çocuklara daha uygun.

 

 

Beğenmediğimiz Özellikler:
Bir çocuk kitabındaki sosyal medya bağlantısına hala tam olarak anlam verebilmiş değiliz. İnteraktivite bulunmamakta ve otomatik okunurken kelimelerin işaretlenmesi özelliği bulunmuyor. Bu durum özellikle okumayı öğrenen çocuklar için e-kitaplarda aranılan bir özellik. Bir de zaten para vererek aldığımız bir kitap için neden reklamsız versiyonuna ulaşamadığımıza anlam veremedik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu masalla henüz burada karşılaşmadı. Bu masalın basılı kitaptaki halini ve dinleme cd sindeki versiyonlarını çok seviyor. İnceleme için bu masalı tercih etmemin sebebi budur.

Son sözümüz: Kaliteli türkçe iPad/Android uygulamaların artması en büyük isteğimiz. Uygulamanın öncelikle ücretsiz olan Çizmeli Kedi masalını indirip bir bakmanızı ve ona göre ücretli olanlara karar vermenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This