Kolay Yaz Ücretsiz

Kolay Yaz

Onlineanne

Bu ücretsiz uygulama tabletinizi bir karatahtaya çevirip istediğiniz harfleri ve rakamları buraya sürükleyerek türkçe yazı yazmanızı ya da dört işlem yapmanızı sağlıyor. Harfler ve rakamlar el yazısı!

Uygun yaş aralığı: 5-7 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
İçinde sadece el yazısı ve Türkçe olarak harfleri, rakamları bulabiliyor ve sonra bunları sürükleyerek tahtaya yazabiliyorsunuz. Sembolleri kullanarak dört işlem de yapabilirsiniz teorik olarak. Ama temelde yapabileceğiniz tek şey çocuğunuzda el yazısına karşı göz aşinalığı sağlamak olabilir. Harflere iki kere tıklayınca silinmesini beğendik.

Beğenmediğimiz özellikler:
Bu uygulama hiçbir efekt ya da interaktivite içermiyor-silinme efektini saymazsak. Aslında bu uygulama daha önce incelediğimiz El Yazısı programının reklamını yapmak için konmuş gibi. Hadi hafleri tahtaya koydunuz ve bir kelime yazdınız. Zaten harfler doğru bağlanmadıkları ve birbirlerinden ayrı oldukları için bir işe yaramıyor.

Bizimkiler ne dedi?
Damla (6) ve Deniz (6) bu uygulamayla tanışmadı. Tanıştıracağımı da sanmıyorum.

Son sözümüz: Türkçe el yazısı konusunda pek seçenek olmadığı ve de bu uygulama Ücretsiz olduğu için indirebilir ve de kendiniz karar verebilirsiniz nasıl kullanacağınıza. Özellikle el yazısı harfleri tablette çocuğuma tek tek göstereyim diye bir uygulama aramıyorsanız biz tavsiye etmiyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This