Little Writer- Tracing app for kids Ücretsiz

Little Writer- Tracing app for kids

Onlineanne

Ücretsiz olan bu uygulamanın orjinal hali ingilizce olarak harfleri, rakamları, şekilleri ve kelimeleri yazmayı öğretiyor. Ancak isterseniz kendi sesinizle herşeyi türkçeleştirmeniz ve istediğiniz kadar resim ekleyip kelimeleri arttırmanız mümkün.

Uygun yaş aralığı: 3-8 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod touch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.2

Beğendiğimiz Özellikler:
Kullanımı son derece kolay olan bu uygulama gerçekten çok güzel. Son derece basit ve zevkli bir biçimde çocuğunuz parmağı ile harfleri, sayıları, şekilleri, kelimeleri ve hatta sizin ekleyebileceğiniz kelimeleri yazmayı öğreniyor. Bu uygulamanın en güzel tarafı kullanıcıya sunulan seçenekler. İsterseniz çocuğunuzun seviyesine göre bir tek harf görünmesini sağlıyorsunuz. Uygulamanın her bölümünü kendi sesinizi kullanarak değiştirmeniz mümkün. Ayrıca her türlü sözcüğü ve onunla ilgili resmi yükleyebilir, çocuğunuzun seviyesine ve ilgi alanına göre çalışma setleri hazırlayabilirsiniz. Bu uygulama hem ücretsiz, hem reklamsız, hem de çok güzel!

Beğenmediğimiz özellikler:
Zaman zaman programın çöktüğüne şahit oluyoruz ama genel olarak kullanımını engelleyecek boyutta değil.

Bizimkiler ne dedi?
Damla (6) ve Deniz (6) bu oyunu arada oynuyorlar ve oldukça zevk alıyorlar. Daha vakit ayıramadım ama ilgili türkçeleştirmeleri yapınca süper bir türkçe çalışma programına sahip olacağımızı sanıyorum.

Son sözümüz: Çocuğunuz harflere merak saldıysa mutlaka deneyin.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This