Leseratte Ücretsiz

Leseratte

Onlineanne

Leseratte, almanca okuma öğrenmek isteyen çocuklar için geliştirilmiş bir uygulama. İlgili resimleri doğru kelimelerle eşleştirerek, kelimelerin hem anlamlarını, hem de yazılışlarını görsel bir şekilde öğrenmek mümkün.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Montessori uygulamalari içinde yer alan bu uygulamanın en sevdiğimiz özelliklerinden bir tanesi, belki şaşıracaksınız ama anne/babalara yönelik oluşturdukları Ayarlar bölümü.  Almanlara yakışır detayda yaptıkları bu bölümde, anne/baba olarak sizler kendi sesinizle tüm kelimeleri seslendirebilir, istediğiniz kelimeleri oyundan çıkarabilir, çocuğunuz doğru yaptığında motive etmek için kullanacağınız sözcükleri seçebilir ve seslendirebilirsiniz.
2. Çocuğunuzun gelişimi açısından oyunun doğru yaptıkça kendiliğinden ileri seviyelere geçmesini de iyi bulduk.
3. Tasarımı ve sezgiselliği açısından çok başarılı

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Beğenmediğimiz bir özellik olarak değil ama bir eksiklik olarak belirtmek istiyoruz ki, Seslendirme özelliği çocuklara da  sunulsaydı oyun hem daha ilgi çekici, hem de çocukların kelimeleri öğrenmeleri açısından daha verimli olabilirdi.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), Almanca kelime haznesini geliştirmede hala faydalanıyor hem de eğlenerek.

Son sözümüz: Dil gelişimi açısından oldukça başarılı örnek oyunlardan bir tanesi, ancak şu an için sadece almancaya meraklı çocuklar için.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This