Disneyland Explorer Ücretsiz

Disneyland Explorer

Onlineanne

Disneyland® Resort’a gitmek ister miydiniz? Tablet icat olduktan sonra Disney’in bunun dışında kalması ve uygulamalar üretmemesi düşünülemezdi. Bu uygulama, Disney’in damgası diyebileceğimiz, bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm Disney karakterlerini tüm Disneyland Parklarının gerçek görüntüleriyle karşınıza getiriyor.

Uygun yaş aralığı: 1+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 2.0

Beğendiğimiz Özellikler:
Tabii ki Disney’den beklendiği üzere içinde herşey olan muhteşem grafikleri, ses ve müzikleri olan bir uygulama. Amerika’daki Disneyland® Resort’ta parmağınızın ucuyla seyahate çıkıyorsunuz. Size tüm Disneyland Parklarını tanıtıyor. Bazı yerlerde gerçek videolar izliyor, bazılarında fotoğraflarına bakıyor, bazılarında bir odanın içine girip Mickey, Donald Duck ve Goofy’nin maceralarını içeren birden çok çizgi film izleyebiliyor, bazılarında ise kendi müziğinizi yapıyorsunuz. Çok eğitici olduğunu söyleyemesek de çok eğlendirici olduğu kesin. Ücretsiz olması da merakınızı gidermek için yeterli bir neden.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Tipik bir Disney uygulaması olarak içinde fazlasıyla herşeyi barındırdığı için cihazınızda ciddi bir yer tutuyor, bilginize…

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), tabii ki bu uygulamaya bayıldı. Bir uygulamanın içinde hem oyun oynamak, çizgi film seyretmek, video seyretmek hem de fotoğraflara bakmak mümkün olunca başına bir oturunca 15 dakikadan önce kalkamıyor. Yaz boyunca en sevdiği uygulamalardan biriydi. Ancak ona bir şeyler öğretebilecek uygulamaların peşinde koşan bendenizin iPad’inde yer kalmayınca şimdilik bu uygulamaya güle güle demek zorunda kaldık.

Son sözümüz: Müthiş görselleri olan bir Disney uygulaması. Hem çocuklar hem de büyükler için eğlendirici.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This