TangramMorpaLite Ücretsiz

TangramMorpaLite

Onlineanne

Morpa Kültür Yayınları tarafından hazırlanmış TangramMorpaLite, 3-6 yaş çocuklar için eğlendirici ve eğitici bir oyun. Oyunun Lite versiyonunda her yaş için bir adet yapboz örneği bulunurken, uygulama içi satın alımla da ulaşabileceğiniz full versiyonunda yaklaşık 20 yapboz bulunuyor ve $0,99 a satılıyor.

Uygun yaş aralığı: 3 – 6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0.2

Beğendiğimiz Özellikler:
Oyunun arayüzü çocuklar tarafından da anlaşılabilecek şekilde basit hazırlanmış. Nasıl oynanacağına dair açıklamaları ve kullanılan türkçeyi çok beğendik. İsterseniz sesi kapatıp açma özelliği de mevcut. Yaratıcılığı destekleyici ve eğitici bir oyun. İngilizce ve türkçe dil seçenekleri mevcut ve uygulamanın içinde gereksiz reklamlar bulunmuyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Lite versiyonunda sadece birer örnek bulunmasını biraz az bulduğumuzu söylemeliyiz. Uygulamanın full versiyonunun fiyatı çok yüksek olmasa da yinede bir örnekle çocuğunuzun ilgisinin olup olmadığını ölçmek biraz zor olabilir. Bir de, uygulama içi satın alım için herhangi bir çocuk güvenlik duvarı bulunmamakta.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’in (4), bu oyunu oynamak hoşuna gidiyor. Ben full versiyonunu aldım.

Son sözümüz: Eğitici ve eğlendirici kaliteli bir türkçe uygulama, tavsiye deriz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This