Ninniler for iPhone Ücretsiz

Ninniler for iPhone

Onlineanne

Kim demiş ninniler sadece bebekler içindir diye? Çocuklarınızla türkçe ninni dinlemeye ne dersiniz? Aslında  iPhone için IDEkid tarafından geliştirilmiş bu uygulama Gitarlı abiden Kış Ninnisi’ni ve Uyku Perisinden, hani şu çok iyi bildiğimiz Annem şarkısını, diğer bir adıyla “benim annem, güzel annem” şarkısını, ücretsiz olarak beğeninize sunuyor. Bunun dışında yer alan ninniler uygulama içi satın alım olarak ücretli.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPhone,iPad, iPod touch
Fiyat: Ücretsiz  (Uygulama içi alım)
Kategori: Oyun
Versiyon: 2.0

Beğendiğimiz Özellikler:
Gitarlı abinin Kış Ninnisi şarkısı, daha önce duymadığımız gayet sevimli bir şarkı. Her iki şarkı da gitar eşliğinde yumuşak seslerle söylenmiş. Ancak bu uygulama şarkıları dinlemek dışında başka hiçbir özellik içermemekte.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Uyku perisinin son derece yumuşak bir sesi olmasına rağmen Annem şarkısında diksiyon yanlışları var. Şarkıyı çok sevmemize rağmen özellikle “annem” kelimesinin söylenişi rahatsız edici. Daha önce de belirttiğimiz gibi şarkı dinlemek dışında bu uygulama  ile yapabileceğiniz başka bir şey yok.

Bizimkiler ne dedi?
Deniz (6), Damla (6), Emre (2) bir iki kez dinlediler Gitarlı abinin şarkısını. Bence dinleseler diğer ninnileri de severler ama sadece ninni dinlemek için bir uygulama satın almak bana çok mantıklı gelmedi. Uyku perisinin diksiyon problemi bence giderilmeli. Almaya karar verirsem sadece Gitarlı abi’yi satın alacağımı sanıyorum. Gitarlı abinin başka bir uygulamasını da ayrıca burada incelemiştik.

Son sözümüz: Ücretsiz uygulamayı indirip dinleyebilirsiniz. Ama satın almak için biraz daha geliştirilmesini beklemek daha iyi olabilir.Ninni demişken, hala evren ve yavrusu tarafından seslendirilen bu ninniyi dinlememişseniz mutlaka dinleyin, mutlaka! Çizimler de oip‘ten. Bence asıl bunun bir uygulaması olmalı 🙂

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This