The Tale of the Rooster Who Lost His Voice Ücretsiz

The Tale of the Rooster Who Lost His Voice

Onlineanne

Bu kitap, sabahları çiftlikteki herkesi uyandırma görevi olan sevimli bir horozun, hasta olup sesinin kısılmasını ve çiftlikteki diğer hayvanların yardımıyla iyileşip görevinin başına dönmesini anlatan mutlu bir kitap. Kitabın ücretsiz olan Lite versiyonunda ilk üç sayfası, full seslendirme, müzik ve interaktivitesiyle birlikte yer alıyor. Kitabın full versiyonu yaz boyunca $1,99 a satılıyor.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: Ücretsiz (Lite) + Uygulama İçi Satın Alım ($1,99)
Kategori: Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
iMagine machine LLC tarafından geliştirilen grafikler, efekt ve seslendirme hikayeyi, ingilizce bilmeyenler için bile gerçekten çok ilgi çekici hale getiriyor. Hikayedeki arkadaşlık, yardım ve bağlılık gibi konular tiyatral ve eğlenceli bir şekilde ele alınıp mutlu sonla bitiyor. İdeal bir çocuk kitabı uygulaması.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Sayfaları çevir özelliği menü içinde yeralmadığı için, istediğiniz sayfadan başlayamıyorsunuz. Birde ayarlar menüsünden uygulamayı Facebook’ta paylaşma imkanının olmamasını isterdik. Bu özelliğe her uygulamada olduğu gibi burada da olumsuz bakıyoruz. Ey Uygulama Geliştirici Firmalar, çocukların kullanacağı bir uygulama yapıp da neden uygulamanın içine Facebook paylaşım düşmesi koyarsınız ki? Birileri bizi bunun mantıklı olduğuna ikna edene kadar buna karşıyız.

Bizimkiler ne dedi?

Kuzey (4), çok severek dinliyor bu kitabı, karakterler ve sesleri o kadar sevimliki bazı replikleri ezberledi bile.

Son Sözümüz: Lite versiyonunu indirip bir bakmanızı tavsiye ederiz, yaz indirimi bitmeden bir an önce tüm versiyonunu almak isteyeceğiniz eğlenceli bir kitap.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This