iLuv Drawing People HD 5,34 TL

iLuv Drawing People HD

Onlineanne

Uygulama basit adımlarla insan resimleri çizmeyi öğretiyor. Burada bulunan 20 tane şablon resim içerisinde çeşitli aktiviteler yapan sevimli insan karakterleri bulunuyor ve size de bunları nasıl çizebileceğiniz son derece kolay adımlarla gösteriliyor. Uygulama aynı zamanda, sunduğu kalem, renk, arka plan seçenekleriyle bir boyama kitabı uygulaması olarak da kullanılabilmekte.

Uygun yaş aralığı: 3+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: 5,34 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
Bu uygulama son derece basit bir arayüze sahip. Kitap içinde yer alan çizim talimatları da gerçekten çok kolay. Her yaş grubundan kullanıcı son derece eğlenceli bir biçimde basit insan figürleri çizmeyi öğrenebilir. Talimatlarla çiziminizi tamamladıktan sonra çiziminizi renklendirebilir, varolan arka planlardan istediğinizi kullanarak resminizi kaydedebilirsiniz. isterseniz resminizde yer alan insanlara uygulamada yer alan etiketleri kullanarak yazılar, aksesuarlar, kıyafetler ekleyebilirsiniz. Daha sonra resminizi uygulamada yer alan resim kitabına ya da cihazınızdaki Fotoğraflar kısmına kaydetmek ya da e-maille paylaşmak mümkün. Resim kitabınıza kaydettiğiniz resimleri tekrar açarak değiştirebiliyorsunuz.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Bu uygulamada üç çeşit kalem kalınlığı seçeneği var ama en incesi bile gösterilen insan figürlerini güzel çizebilmek için gerekli incelikte değil. Uygulamada daha ince uçlu kalem seçeneklerinin bulunsaydı çok daha kaliteli çizimler yapmak  mümkün olabilirdi. Keşke kendi fotoğraflarımızı yükleyebilme özelliği de olsaydı. Tabii türkçesinin olmaması da üzücü ama yine de görsel talimatlar gayet açıklayıcı.

Bizimkiler ne dedi?
Deniz (6) ve Damla (6) bu uygulamayı çok severek kullanıyor. Zaman zaman kalemlerin kalın olması sonucu çıkan sonuçlardan çok memnun olmayabiliyorlar ama yine de uygulamada yer alan çizim talimatları çizim mantığını anlamaları açısından çok yararlı oldu.

Son sözümüz: Verdiğiniz paraya değeceğine inanıyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This