TinyLingua: Preschool Learning Activities in English and Spanish Ücretsiz

TinyLingua: Preschool Learning Activities in English and Spanish

Onlineanne
Ürünün promosyon süresi sona ermiştir. App Store’dan fiyatı $1,99 a satın alabilirsiniz. Bu ve diğer promosyona giren ürünlerle ilgili sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Takipte kalın!
Aşağıdaki uygulama bugün App Store’da ÜCRETSİZ! Kaçırmayın!

Normalde $1,99 dan satılan bu oyunda, 5 okul öncesi eğitim aktivitesi ve 3 farklı oyun birarada. Alfabe, Hava durumu, Şekiller, Sayılar ve Renkler öğretiliyor. Büyük ve küçük harfleri eşleştirme, şekilleri eşleştirme ve hava durumu gibi oyunlar bulunuyor.

Uygun yaş aralığı: 2-4 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.3

Beğendiğimiz Özellikler:
Alfabe kısmında tüm harfleri ve o harfle başlayan kelimeleri grafikleriyle birlikte gösteriliyor. Hava durumu kısmında çarkta seçilen hava durumunun görüntüsü ekranı kaplıyor. 9 farklı şekil Şekiller bölümünde, 1 den 10 a kadar sayılar grafiklerle birlikte Sayılar bölümünde ve son olarak 12 renkte Renkler bölümünde öğretiliyor. Uygulamanın sunumu ve interaktivitesi hedef kitlesi yaş grubuna uygun tasarlanmış. Ses ve müzikleri yormuyor ve isterseniz ayarlar bölümünden kapatıp açabiliyorsunuz. İngilizce öğretmek istediğiniz bir çocuğunuz varsa eğitici bir uygulama.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Ne yazık ki bu uygulama şu anda sadece ingilizce ve ispanyolca. Türkçesinin de olmasını dilerdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), henüz bu uygulamayla tanışmadı. Ama ingilizce olarak oynamasına izin verebileceğim bir uygulama.

Son sözümüz: Elini iPad/iPhone/iPodTouch’ınızdan çekemeyen bir çocuğunuz varsa ve ingilizce öğrenmesini isterseniz promosyon süresi bitmeden indirmenizi tavsiye ederiz.

 

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.

 

 

 Pin It on Pinterest

Share This