Elfishki™ Game Collection – 3 fantastic games for kids in one! Ücretsiz

Elfishki™ Game Collection – 3 fantastic games for kids in one!

Onlineanne
Ürünün promosyon süresi sona ermiştir. App Store’da $1,99 a satılmaktadır. Bu ve diğer promosyona giren ürünlerle ilgili sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Takipte kalın!
 Aşağıdaki uygulama bugün App Store’da ÜCRETSİZ! Kaçırmayın!

Normalde $1,99 dan satılan bu oyunda, 3 farklı oyun birarada. Hani bilirmisiniz ‘I Spy’ diye dikkat artırıcı kitaplar vardır. Karışık ortamlardaki eşyaları bulmaya çalıştığınız konsantrasyon kitapları. İşte o kitapların çocuğunuzun iPad’de oynayabileceği elektronik versiyonlarından oluşan 2 ayrı tema ve bir de alışılmışın dışında malzemeler kullanılan pasta süsleme oyunu. Ayrıca aynı geliştiricinin 3 farklı hikaye kitabı da bu haftasonu indirimli!

Uygun yaş aralığı: 6-9 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
Grafikler çok başarılı. Interaktivite ne çok fazla ne çok az. Pastayı yarasalar, sümüklü böcekler, şekerlerle, mumlarla süslemek ve sonrasında saklamak mümkün. Jeanso’nun sırt çantasının toplanması oyununda ise, fazlasıyla karışık odadaki sorulan eşyaları dikkatle bakıp bulup seçmek gerekiyor. Birden çok oynandığında eşyalar yer değiştiriyor, o yüzden eski yerlerini hatırlamak mümkün değil. Yani kağıda basılı gerçek kitaba göre en büyük artısı bu. Diğer oyunda ise, dikkatle su altı canlılarını keşfetmek gerekiyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Biz beğenmediğimiz bir özelliğini bulamadık aile dostu bir uygulama, özellikle indirimde olunca. Belki sizler puanlamanızla bize yardımcı olursunuz.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), küçüklüğünden beri I Spy kitaplarına bayılıyor. Onun için bu oyunu çok seveceğinden eminim.

Son sözümüz: Dikkat oyunlarını seven bir çocuğunuz varsa promosyon süresi bitmeden indirmenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This