MathSmart-First Grade $0,99

MathSmart-First Grade

Onlineanne

Amerika’daki bazı ilkokullarda eğitmenler tarafından kullanılan ve birinci sınıf çocukları için matematik öğrenmelerine ve egzersiz yapmalarına yardımcı çok başarılı bir uygulama. İçinde zorluk derecesi değişen 60 farklı seviye bulunuyor. Çocuğun seviyesine göre ayarlama yapabiliyorsunuz. Sonunda da hangi bölümden ne kadar puan aldığını görebiliyorsunuz.

Uygun yaş aralığı: 6-10 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: $0,99
Kategori: Oyun
Versiyon: 2.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Birinci ve ikinci sınıf matematiğinin tamamını kapsıyor. Dört işlem, büyük-küçük sayılar, değişik şekillerde yazma gibi pek çok konu var.
2. Grafikleri, interaktivitesi çok güzel ve amaca yönelik tasarlanmış.
3. Öğretmenler kendi sınıflarında kullanmak isterlerse, birden çok çocuğun profilini ayrı ayrı yaratıp, fotoğraflarını ekleyerek sistemde tutabilirler ve sonunda detaylı rapor alabilirler. Yalnız bunun için uygulama içi satın alım yapılması gerekiyor.
4. İçinde reklam, sosyal medya bağlantısı vb hiçbir ilgi dağıtıcı unsur bulunmamakta.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Biz beğenmediğimiz bir yönünü göremedik. Tabii her zamanki gibi bu uygulamanında türkçe olmasını dilerdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), tabiiki yaşı itibariyle henüz bu uygulamayla tanışmadı.

Son sözümüz: Okul çağındaki çocuklara temel matematik öğreten, yurtdışında bazı okullarda sınıflarda öğretmenler tarafından da kullanılan son derece eğitici bir uygulama. Tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This