Nasreddin Hoca $0,99

Nasreddin Hoca

Onlineanne

Nakkaş Yapım tarafından hazırlanan bu kitap, unutulmaya yüz tutmuş meşhur Nasreddin Hoca’yı çocuklarınıza tanıtma fırsatı veriyor. İçinde 9 hikaye bulunan bu masal kitabı Türk kültüründeki bir geleneği, bugün yaşadığımız teknolojik çağda sürdürebilmenin yolunu açıyor.

Uygun yaş aralığı: 6+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 0,99 €
Kategori: Kitap

Beğendiğimiz Özellikler:
Bu kitabın grafiklerini ve arayüzünü oldukça başarılı bulduk. İçinde gereksiz herhangi bir reklam bulunmuyor. Verdiğiniz parayla 9 değişik hikayeyi satın almış oluyorsunuz, her birine ayrı ayrı para ödemek söz konusu değil. Bize göre bu kitabın en başarılı yanı, seslendirme ve müzikleri. Seslendirme kitaba harika bir canlılık katıyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Kitabın grafiklerinde hiç efekt ve interaktivite olmaması bir süre sonra çocuklar için kitabı sıkıcı hale getirebiliyor. İsterseniz ses ve müziği kapatabilme özelliği güzel bir özellik olmasına rağmen, kelimelerin okunurken gösterilme özelliği de olsaydı, okuma yazma öğrenme çağındaki çocuklar için daha faydalı olurdu diye düşünüyoruz. Ayrıca aynı firmanın çıkardığı diğer Nasreddin Hoca hikayelerinde olduğu gibi boyama sayfalarının, bu kitapta da olması iyi olurdu.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), efektleri ve interaktivitesi az olan bu tür kitapları henüz sonuna kadar okuyamıyor ve daha çabuk sıkılıyor. Belki yaşı büyüdükçe daha çok ilgilenecektir. Yine de bu kitabı aldığım için mutluyum, zamanı geldiğinde onun Nasreddin Hoca’yı öğrenmesini isterim.

Son sözümüz: Yeni nesillere Türk kültüründeki Nasreddin Hoca gibi bir karakteri tanıtabilecek bu kitabı, okuma çağındaki çocuklar için tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This