TRT Pepee TV Ücretsiz

TRT Pepee TV

Onlineanne

Ünlü Pepee karakterinin çizgi film bölümleri artık tek bir uygulama olarak yüklenip, telefon ve tabletinizi televizyona dönüştürüyor. Ücretsiz olan bu uygulamada, üç adet bölüm yine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Diğer bölümleri seyredebilmek için, bölüm başına $0,99 ödemeniz gerekli.

Uygun yaş aralığı: 2+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch
Fiyat: Ücretsiz + Uygulama içi satın alım
Kategori: Çizgi Film
Versiyon: 1.0.2

Beğendiğimiz Özellikler:
TRT Çocuk kanalında yayınlanan Pepee çizgi filmi mobil uygulamasının arayüzü gayet anlaşılır şekilde tasarlanmış. Görüntü kalitesi de oldukça yüksek.

Beğenmediğimiz Özellikler:
Uygulama içi satın alım opsiyonunda keşke bir çocuk güvenlik duvarı olsaydı. Her ne kadar iOS 3 ve üstü işletim sistemi olan cihazlarda, satın alım için AppleID ve şifresi istense de, bu çocukların sürekli her düğmeye basmalarını engellemiyor. Ayrıca, Pepee sevilen bir karakter olmasına rağmen, mobil cihazların sadece televizyon amaçlı kullanılmasını pek tercih etmiyoruz. Keşke en azından bölüm sonlarında birkaç basit interaktif uygulama olsaydı. Bize göre tabletin kullanım amacına daha uygun olurdu.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey(4), henüz bu uygulamayı görmedi. Televizyonu seven her çocuk gibi, bu uygulamayı seveceğine eminim. Ama ben iPad’imi sırf televizyon amaçlı kullanmasını istemediğim için ona göstereceğimden emin değilim.

Son sözümüz: Uzun seyahatlerde kullanılabilecek, teknik açıdan kaliteli bir uygulama.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This