Kırmızı Başlıklı Küçük Kız | ONLINEANNE
Kırmızı Başlıklı Küçük Kız 3.59 TL

Kırmızı Başlıklı Küçük Kız

Onlineanne
Okuyucular
Promosyon kodlarını talihlilerimize ulaştırdık. İlginize teşekkürler. Uygulamaya ilişkin geri dönüşlerinizi bize veya AppStore’da geliştiricinin kendisine yapabilirsiniz.
Bu uygulama için elimizde iPhone ve iPad için 5’er adet promosyon kodu bulunmaktadır. Çekilişe katılmak için yorum bırakabilirsiniz. Lütfen iPhone ve ya iPad için istediğinizi de belirtin!

Kırmızı Başlıklı Kız hikayelerine bir tanesi daha eklendi. Eğer hala bu masaldan sıkılmamış çocuklarınız varsa, bu interaktif kitap ilginizi çekebilir. Bu uygulama aynı zamanda bir boyama kitabı olarak da kullanılabiliyor. Masal Sandığı tarafından hazırlanmış. Benzer bir uygulamayı daha önce burada incelemiştik.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch
Fiyat: 3.59 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Türkçe kitaplar içinde şimdiye kadar gördüğümüz en sevimli Kırmızı Başlıklı Kız karakteri olduğunu düşünüyoruz. Grafikler güzel.
2. Kitapta her sayfada seslendirmeyi açmak/kapamak mümkün.
3. Kitabın tamamını bir boyama kitabı olarak kullanabiliyorsunuz, istediğiniz resmi seçip boyamanız mümkün. Renk seçenekleri çok fazla olmasa da kalemlerin kalınlığını üç seviyede ayarlayabiliyorsunuz.
4. Kitapta etkileşimli nesneler var. Bazılarının ne olduğunu, rengini duyabiliyorsunuz, bazıları hareket ediyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Kitapta varolan interaktiviteler ağaçtan meyve toplamak, tavşanın zıplaması, kapıdan gelen zil sesi gibi bir kaç başlıkta toplanabilir. Bu özellikler kitabın konusundan bağımsız kitap sayfalarına serpiştirilmiş; kullanıcı da bir heyecan yaratmadığı gibi sıkıyor da. Orijinal olan bir özellik cihazınızı sağa sola çevirerek ekrandaki nesneleri hareket ettirebilmek ama onu da kullanıcının farketmesi çok zor. Belki başında özellikleri anlatan kısa bir açıklama sayfası olsaydı daha iyi olurdu.
2. Bizce sıkıcı bir müziği var. Beğenenler çıkabilir ama keşke beğenmeyenler için kapama düğmesi olsaydı.
3. Facebook paylaşım düğmesine uygulama içinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. Çocuğum niye facebook’a ulaşsın ki?
4. Otomatik seslendirme açıkken çocuğunuz bir yerlere de dokunursa nesnelerin sesini duyuyorsunuz ve de bir ses kaosu oluyor. Keşke seslendirme varken bu etkileşimli özellikler çalışmasa.
5. Seslendirmede kelimelerin gösterilmesi için kırmızı ile çizilmesi özelliği yok 🙁

Bizimkiler ne dedi?
Deniz (6) ve Damla (6), bu uygulamaya özel değil, her türlü Kırmızı başlıklı Kız hikayesinden bir türlü bıkmadılar. Nedir bu hikayedeki çekicilik gerçekten anlamıyorum. Bu uygulamanın da Lite versiyonunu beğenip tamamını almam için çok baskı yaptılar. Aslında çiçekleri toplamaya bayıldılar 🙂 Hiç alasım gelmemişti ki nitekim haklıymışım hislerimde. Ben sevmedim ama bizimkiler sevdi ne diyeyim şimdi?

Son sözümüz: Sizin de kırmızı başlıklı kız hikayesine doyamayan bir çocuğunuz varsa Lite versiyonunu indirip bakın ve öyle karar verin.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.15 Yorum

 1. İncelemeniz için çok teşekkürler. Kırmızı Başlıklı Kız, her ne kadar çok bilindik bir masal olsa da, sizin de belirttiğiniz gibi çocuklar tarafından hala seviliyor. Sanırım bu yüzden AppStore’ da birbirinin kopyası gibi duran birçok Kırmızı Başlıklı Kız kitabı bulunuyor. Biz, alışılmış Kırmızı Başlıklı Kız imajının birazcık da olsa dışına çıkabilmek için, masalın karakterlerini ve illüstrasyonlarını modernleştirmeye çalıştık, masalın sonunu şiddet içermeyecek bir şekilde bağladık. Gördüğüm kadarıyla Kırmızı Başlıklı Küçük Kız, AppStore’da böyle bir çaba sonucu üretilen nadir masal kitabı uygulamalarından birisi. Umarım bu yeni Kırmızı Başlıklı Kız, sizin olduğu kadar diğer okuycularımızın da hoşuna gider.

  Masal kitabımızın, incelemenizde belirttiğiniz eksik yönleri giderilmiş yeni sürümünü yakında AppStore’da yayınlayacağız. Yayınlayacağımız diğer masal kitaplarını mükemmele yaklaştırmak için okuyucularımızın yorumlarını ve eleştirilerini bekliyoruz. Bize http://www.masalsandigi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 2. Ipad kodu icin talibim

  • bol şans:-)

 3. iphone icin katiliyorum

 4. bizdeki kırmızı başlıklı kızın çiçeklerini toplamayı ve çıkardıkları sesi çok seviyordu şimdi devamıda gelir inşallah 🙂

 5. İPad icin 🙂

 6. Biz de iPad icin şansımızı deneyelim dedik. Şimdiden tesekkurler 🙂

 7. Iphone ıcın talıbım 🙂

 8. İphone icin şansımızı deneyelim

 9. Ipad kodu için yazıyorum, umarım şanslı günümüzdeyizdir; bu masal, kızlarımın ilk öğrendikleri, anlatmaya ve anlattırmaya doyamadıkları masaldır.

 10. Bende ıphone için talibim 😀

 11. indirim koduna talibim,selamlar, incelemeler için teşekkürler.

 12. iphone için katılıyorum.

 13. İphone icin
  Bol şans

 14. Promosyon kodlarınızı mail adreslerinize ulaştırdık. Uygulama hakkındaki görüşlerinizi buraya yorum bırakır ve puanlamaya katılırsanız çok seviniriz. Katılımınız için teşekkürler.

Pin It on Pinterest

Share This