Montessori Numbers $2,99

Montessori Numbers

Onlineanne
Uygulamanın promosyon süresi sona ermiştir. App Store’da fiyatı $2,99 dan satılmaktadır.
Normalde $2,99 a satılan bu uygulama, bu hafta sonu App Store’da indirimli olarak $0,99 a satılıyor. İlgileniyorsanız kaçırmayın!

Çocuğunuz için iPad’de eğitici bir uygulama mı arıyorsunuz? Bu uygulama çocuklara sayıları ve matematiği, Montessori metodunun görselleriyle öğretiyor.

Uygun yaş aralığı: 3-7 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: $2,99
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Sayıları tanımayı ve saymayı sağlayan, toplama-çıkarma işlemlerine giriş yaptıran 4 farklı uygulama mevcut. 1 den 1000 e kadar sayıları Montessori materyalleri ve mantığıyla çalıştıran bu uygulamada hangi seviyeyi oynayabileceğinizi kendiniz seçebiliyorsunuz.
2. Doğru yapmanız halinde her alıştırmanın sonunda, serbest oyun olarak tanımlayabileceğimiz, materyallerle oynama bölümü var. Uygulamayı eğlenceli hale getiriyor.
3. Ebeveynler için hazırlanmış bölüme çocuk güvenlik duvarından sonra ulaşılabilmesi çok iyi bir özellik. Sosyal medya bağlantısı burada yer alıyor. Uygulamayla ve Montessori metoduyla ilgili bilgiler veriliyor.
4. Geliştiricinin diğer uygulamalarına ulaşabilmek için yine bir çocuk güvenlik duvarı konulmuş. Bu özelliği de çok beğendik.
5. Grafikler, interaktivite, ses ve müzik çok başarılı.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Beğenmediğimiz bir özellik olarak söyleyemesek de, keşke türkçesi olsaydı diye içimizden geçirdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’le (4), beraber oynayacağımız harika bir oyun.

Son sözümüz: iPad’in eğitici potansiyelini değerlendiren bu tür uygulamalara bayılıyoruz. Elbette Montessori materyallerini gerçekte ellerine alarak oynamaları başka, ama bu materyallere ulaşamıyorsanız, promosyon süresi sona ermeden almanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.2 Yorum

 1. Merhaba. Oncelikle tebrik ediyorum. Harika bir site olmus. Ellerinize saglik. Ben de birkac yildir iphone kullaniyordum ama yurtdisina tasindik ve burada kullanmak durumda kaldigimiz operatorun iphone ile anlasmasi olmadigi icin Samsung Galaxy kullanmaya basladik. Teknoloji ozurlu bir anne olarak sorum su: Bu applicationlari diger android telefonlara da yukleyebiliyor muyuz ve evetse nasil? Cevap icin cok tesekkurler simdiden. Sevgiler…

  • Yorumunuz için size teşekkür ederiz. Sitemize ilk yorum yapan kullanıcı olarak yerinizin bizim için ayrı olduğunu belirtmeliyiz 🙂

   Biz de sizin gibi buradaki tüm uygulamaları android cihazlarda kullanmak isterdik. Ancak, buradaki uygulamaların tamamı -şu an için- android cihazlarda çalışmıyor. Bu durum biraz da, uygulama geliştiriciler, Apple ve androidleri üreten diğer firmalar arasındaki rekabetten kaynaklanıyor. Android cihazlarda çalışan uygulamaları, sitemizdeki ‘Uygulama Arayın’ bölümümüzde ‘Platform’ dan Android seçerek bulabilirsiniz. Henüz androidler için çok fazla incelememiz olmasa da, yakın zamanda bunu arttırmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Yakında bu konuda daha fazla içeriğe kavuşacaksınız, takipte kalın 🙂

   Samsung Galaxy’de app indirmek için sanıyoruz ki şu linkten faydalanabilirsiniz:

   Bu linkte takip etmeniz gereken adımlar inglizce olarak verilmiş. Bu konuda bir sıkıntınız olursa bize geri dönebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This