Promo Kod (Promo Code) Nedir, Nasıl Kullanılır?

Promo Kod (Promo Code) Nedir, Nasıl Kullanılır?

Okuyucular

Promo Kod nedir?
Promo Kod, yani promosyon kodu, App Store’da satılan ücretli uygulamaları ücretsiz olarak cihazınıza indirme imkanı veren kodların genel ismidir. Promo Kod tek kullanımlıktır ve de 12 haneli sayı ve harflerden oluşur. Bu kodlar 4 hafta içinde kullanılmazsa geçersiz kalmaktadır.

Promo Kod nereden bulunur?
Promo Kod uygulama geliştiricilere App Store tarafından sağlanmaktadır ve uygulama geliştiriciler de zaman zaman bizlere ulaştırmaktadır. Yeni kodlara ulaşmak için bizi takip edebilirsiniz.

Promo Kod nasıl kullanılır?

-iPad ya da iPhone’nunuzda App Store aracılığı ile promo kod kullanmak için:
1. Cihazınızda App Store uygulmasını açın.
2. Sağ Alt Köşede yeralan Featured düğmesine basın.
3. Açılan sayfanın en altına gidin ve de Redeem düğmesine basın.
4. İlgili yere kodu girin.
5. Sol üst köşedeki Redeem tuşuna basın. Uygulama otomatik olarak cihazınıza indirilecektir.

-Bilgisayarınızda iTunes aracılığı ile promo kod kullanmak için:
1. Bilgisayarınızda iTunes2u açın ve iTunes Store’da sayfanın en altındaki Redeem yazısına tıklayın.
2. Elimizdeki kodu girin.
3. Kodu girdiğiniz yerin sağındaki Redeem düğmesine basın.10 Yorum

 1. Gönderdığınız alfabe kodunu gırdım ındırılıyor derdi ama ındırmedı. Şimdi de kod kullanılmıştık dıyor ben nerde hata yaptım acaba?

  • Hmmm, internet bağlantınızda bir sorun olmuşmuydu? Kodlar bir kerelik kullanım için. Dolayısıyla siz kodu girdikten sonra, bağlantınızda bir problem olmuş olabilir. Tablet veye telefonunuzun ekranında uygulama ikonunu görebiliyormusunuz? Paused veya Waiting gibi bir şey yazıyor mu altında? Ekran görüntünüzü ve diğer detayları onlineannecocuk@gmail.com adresine direkt olarak gönderirseniz, yardımcı olmaya çalışayım.

 2. bu kodları nerden temin edebiliriz ?

  • bu kodları ancak bizim yaptığımız hediye uygulamalar kampanyalarına katılarak temin edebilirsiniz.

   • çok teşekkür ederim.

   • Merhaba benim appstore da redeem veya kodu al gibi bir şey yazmiyor ipad kullanıyorum acaba farklı bir yerden mi giricem yardım edebilir misiniz

    • iPad’inizde App Store uygulamasını açın. İlk Sayfaya (Featured) gidin. Sayfanın en altına inin. En sonda üç kutucuk göreceksiniz. Biri AppleID niz, biri Redeem diğeri de Send Gift. Ortadaki Redeem butonuna basın. Açılan pencerede kodu manuel olarak girin ve yukarıda sağ üst köşedeki redeem yazısına basın. Promosyonkodunuz geçerliyse (başkası tarafından kullanılmamışsa) uygulama indirilmeye başlanır. Probleminiz devam ederse sorunu gösteren bir ekran görüntüsünü bize email olarak gönderebilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırız.

 3. Merhaba benim appstore da redeem veya kodu al gibi bir şey yazmiyor ipad kullanıyorum acaba farklı bir yerden mi giricem yardım edebilir misiniz

  • Yazıda belirttiğimiz gibi App Store’da Featured bölümüne gidince sayfanın en altında bulunuyor Redeem düğmesi. sayfanın en altına baktışınızdan emin misiniz? Ya da iTunes kullanarak da deneyebilirsiniz.

 4. promosyon kodu için tşkler.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Hediye Uygulamalar | ONLINEANNE - [...] kodlarını e-mail ile ulaştıracağız. Promosyon kodlarının kullanımı ile ilgili bilgiye buradan; tüm promo kod çekilişlerimiz hakkında bilgiye ise buradan…

Pin It on Pinterest

Share This