Hadi Yapalım – Hayvanlar LT Ücretsiz

Hadi Yapalım – Hayvanlar LT

Onlineanne

Bu yapboz uygulaması size 14 hayvan yapbozu ve de ek olarak sürpriz bir yapboz daha sunuyor. Minidahi tarafından hazırlanmış olan yapbozlar serisinde daha önce Vasıtalar uygulamasını incelemiştik. Genel tasarım aynı özellikleri taşıyor. Bir hayvan yapbozu tamamlandığında alkışlama efekti ile birlikte hayvanın sesi de duyuluyor ve türkçe olarak hayvanın ismi seslendiriliyor. Bu serinin Davranışlar ve Meyveler versiyonu da bulunmakta.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: Ücretsiz (Reklamsız isterseniz $2.99)
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Yapboz tamamlandığında duyulan alkışlama efekti, hayvan isminin türkçe olarak seslendirilmesi özelliği. Ayrıca çoğu hayvanın sesinin duyulması da güzel bir özellik.
2. Grafiklerin, seslendirmenin güzel olması ve de kedinin yün yumağı, tavuğun yemi, köpeğin kemiği gibi bazı hayvanların yedikleri yemekler, oynadıkları oyuncakların da grafiğin bir parçası olarak yer alması.
3. Yapbozların iki ayrı seviyede oynanabiliyor olması.
4. Ayarlar bölümünün çocukların kurcalayamayacağı biçimde tasarlanmış olması.
5. Tüm uygulamaya ücretsiz olarak ulaşabilmeniz. (Reklamlar rahatsız edici değil ve de reklamsız versiyonu da satın almanız mümkün).

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Ses ve bebek modu ayarlarında sesin ya da bebek modunun açık ya da kapalı olduğu ayarlarda anlaşılamıyor.
2. Merakla soru işaretli puzzle ne diye bastık. Karşılığında Minidahi logosu puzzle olarak çıktı. Eh, biraz hayalkırıklığı oldu ama ne yapalım 🙂
3. Keşke “Reklamsız Versiyonu Satın Al” mesajı her yapbozun ardından ortaya çıkmasa.
4. Beğenmediğimiz bir özellik olarak koymak çok doğru değil belki ama bu tür oyunlar için genel dileğimiz cihazların kapasitesinin daha çok kullanılması. Yani  gerçeği varken ekranda yapboz oynamanın belli dezavantajları var. Bu dezavantajların karşısında avantajları daha çok desteklemek lazım diye düşünüyoruz. Belki daha çok animasyon, mesela yapboz tamamlandığında  köpeğin kemiği yemesi gibi.

Son sözümüz: Çocuklarınız için kaliteli bir türkçe yapboz arıyorsanız bu uygulamayı gönül rahatlığı ile öneriyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.


2 Yorum

  1. Çok güzelmiş denemek isterim.

  2. Biz (22ay) yapbozlari seviyoruz, ama turkce kaliteli uygulama yok sayilacak kafar az maalesef 🙂

Trackbacks/Pingbacks

  1. Cumhuriyet Bayramı İndirimleri | ONLINEANNE - [...] Hadi Yapalım – Hayvanlar [...]

Pin It on Pinterest

Share This