Uteach Toddler 1.79TL

Uteach Toddler

Onlineanne
Okuyucular

Erken çocukluk dönemindeki çocuklarınıza objeleri resimleriyle birlikte öğretebileceğiniz, kullanımı çok basit ve anlaşılır bir uygulama. Arayüzü ingilizce olsa da, istediğiniz dili kullanabilirsiniz.

Uygun yaş aralığı: 2-4 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPodTouch
Fiyat: 1,79 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.0

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Bu uygulamanın arayüzü çok basit. İki modu bulunuyor, Anne ve Çocuk. Anne bölümünde, istediğiniz eşyanın fotoğrafını ekleyebilir, ismini yazabilir ve kendi sesinizle seslendirebilirsiniz.
2. Çocuk bölümünde de iki bölüm var. İsterseniz çocuğunuz uygulama içinde gelen ‘Default’ yani standart objeleri tanıyabilir, veya çocuğunuz, sizin onun için kayıt ettiğiniz objeleri, çektiğiniz resimler ve sesinizle öğrenebilir.
3. Dilerseniz tüm bunları çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz.
4. Tamamen çocuk dostu bir uygulama, içinde reklam, sosyal medya bağlantısı vb bulunmuyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Özellikle küçük yaştaki çocuklar için, keşke Anne modunda hazırladığımız dosyalar için ayrı bir giriş modu olsaydı diye düşündük. Çocuklar oraya buraya basmaya meraklı oldukları için, kazayla sizin onlar için hazırladığınız dosyaları da silebilirler. Tabii bu daha çok, çok küçük yaştakiler için geçerli.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), birden çok dil öğrenen bir çocuk olduğu için, ben bu tür uygulamaları çok seviyorum. Ayrıca, onun dil konusundaki zayıf noktalarını bildiğim için, her yerde karşılaştığı objeler yerine, ona özel konular hazırlayabilmek hem beni mutlu ediyor, hem de ona daha çok yararlı olduğunu düşünüyorum.

Son sözümüz: Çocuklarınızın dil gelişimi için faydalı ve sizler için de eğlenceli olacağını düşündüğümüz bu uygulamayla ilgilenirseniz, promosyon süresi bitmeden indirmenizi tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.6 Yorum

  1. Bol şans

  2. bol sans

  3. Herkese bol şans..

  4. Merhaba 🙂

  5. Şansımızı deneyelim!

  6. Promosyon koldlarınızı yolladık. Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyoruz. Yeni hediyeler için bizi takip etmeye devam edin:-)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Hediye Uygulamalar | ONLINEANNE - [...] Kasım 2012 hediye çekilişi kapsamındaki uygulamalar: Uteach ToddlerMesaj bırakanlar arasından 5 kişiye promo kod hediye ediyoruz! Resme tıklayın, mesajınızı…

Pin It on Pinterest

Share This