You’re the Storyteller: The Surprise 10.99 TL

You’re the Storyteller: The Surprise

Onlineanne

Hayal gücünü, yaratıcılığı ve dil gelişimini destekleyen harika bir uygulama! Okuldan eve gelirken küçük bir köpek yavrusunu annesinden gizlice eve getiren bir çocuğun hikayesi 8 bölümlük sessiz animasyonla anlatılıyor. Niye sessiz diye üzülmeyin, bu hikayeyi siz ve çocuğunuz anlatıyorsunuz.

Uygun yaş aralığı: 4+ yaş
Desteklediği platformlar: iPad
Fiyat: 10,99 TL
Kategori: Oyun

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Arayüzü, grafikleri, animasyon kalitesi harika.
2. Her bölüm için, çocuğunuzun öğrenmesini veya söylemesini istediğiniz 3 kelimeyi belirleyebiliyorsunuz.
3. Burada incelemesi yapılan Home versiyonu. Bu versiyonda tek kullanıcı tanımlanıyor ve tek bir hikayeyi yazıp seslendirebiliyorsunuz. Her yeni hikayeyi seslendirirken bir önceki siliniyor, ancak PRO versiyonunda 30 kullanıcıyı ve hikayeyi saklamak mümkün.
4. Yaratıcılığı ve dil gelişimini eğlendirici bir şekilde destekleyen bu uygulama da, müziği açıp kapatmak mümkün. Ayrıca ebeveynlere yönelik açıklama kısmı da çok faydalı. Yakında Android için de çıkıyor!

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Her ne kadar iOS 3 ve üstü işletim sistemi olan cihazlarda, geliştiricinin daha çok uygulamasını almak istediğinizde AppleID duvarı olsa da, yine de App Store bağlantısının sadece ebeveynlere özgü yapılmış olmasını dilerdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu uygulamayı çok seviyor. Ben böyle oyunlara bayılıyorum. Hem birlikte oynayabiliyoruz hem geliştiriyor.

Son sözümüz: Fiyatı biraz yüksek olsa da dil gelişimini destekleyen çok başarılı bir uygulama. Bu konuda problemi olan ‘özel’ çocuklar için de kullanılıyor. Bizce vereceğiniz paraya değer. Bir de çocuğunuzun sınıfında öğretmeninin bu uygulamayı kullandığını hayal edin!

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.


1 Yorum

  1. sesiz olması ingilizce olmasında daha iyi bence…daha öncede konuştuğumuz gibi ülkemizde türkçe uygulamalar çok az…heleki söz konusu engelli çocuklarımız olunca

Trackbacks/Pingbacks

  1. Özel Eğitim Desteğine İhtiyaç Duyan Çocuklarımıza Hediye Uygulama! | ONLINEANNE - [...] hediye edeceğimiz uygulamaların incelemelerini okumak ve yorum bırakmak için  tıklayın: You’re the Storyteller: The Surprise Mesaj bırakanlar arasından 1 kişiye…

Pin It on Pinterest

Share This