Old Mac Donald Ücretsiz

Old Mac Donald

Onlineanne

Şimdiye kadar gördüğümüz en komik ve yaratıcı Old Mac Donald uygulaması. Bu interaktif oyunda uzaylılar tarafından götürülen inekler, resim yapan domuzlar, danseden koyunlar ve daha pek çok çiftlik hayvanı ve aracı yer alıyor.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch
Fiyat: Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Duck Duck Moose tarafından hazırlanmış bu oyun, geliştiricinin diğer oyunları gibi çocuk dostu bir uygulama, gereksiz reklam içermiyor.
2. Grafikleri, interaktivitesi tamamen okul öncesi yaş grubuna yönelik hazırlanmış ve oldukça kaliteli.
3. Oyunun temasını oluşturan ‘Old Mac Donald had a farm’ şarkısını ingilizce, fransızca, italyanca, almanca ve başka pek çok dile çevirebildiğiniz gibi, isterseniz siz veya çocuğunuzda kendi sesinizle kayıt yapabilir veya dilerseniz sadece piyano, keman gibi çalgılarla enstrümental dinleyebilirsiniz.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Bildiğiniz gibi çocuklar yeni birşeyi çok tekrar ederek öğrenirler. Oyunun müziği çok başarılı olsa da, arada anne/babanın akıl sağlığı için bazen müziği kapatma ihtiyacı olabilir. 🙂 Bu yüzden seslendirme ve müzik için ayrı kontroller olmasını dilerdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey’in (4), küçüklüğünden beri en sevdiği şarkılardan biri, üstelik daha önce görmediği komik interaktiviteler olduğu için bu oyunu sevdi. Yaşı ilerledikçe oyundan sıkılacağını tahmin ediyorum ama zaten en güzel yanı da bu, oyun ücretsiz 😉

Son sözümüz: Küçük çocuklarınız için sevimli ve çocuk dostu bir interaktif oyun, tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This