ABC Wheel 5,34 TL

ABC Wheel

Onlineanne

2-6 yaş arası çocuklarınızın ingilizce dil gelişimini oyunlarla destekleyen eğitici bir uygulama. İngilizce alfabeyi ve temel kelimeleri, harfleri yapboz oyunu, harf bulmaca, harfi yazma gibi oyunlarla öğretiyor. Bazı oyunlarda çocuğunuza o harfle başlayan kelimelerle ilgili sorular soruluyor. Doğru yapınca bonuslar kazanabiliyor. Normalde bu oyunların her biri ayrı birer uygulama olarak karşımıza çıkar, ancak burada hepsi birarada.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch, Android
Fiyat: 5,34 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.1

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Capybara AS tarafından geliştirilmiş bu uygulama tamamen çocuk dostu. İçinde hiç reklam, uygulama içi satın alım, sosyal medya bağlantısı vb bulunmuyor.
2. Grafikleri, efekt ve sesleri hedef kitlesi yaş grubuna uygun, hiç yormayacak şekilde geliştirilmiş. Yine de istenirse sesi açıp kapatma özelliği bulunuyor.
3. Tekrar söylemek istiyoruz ki, diğer firmalar tarafından ayrı uygulamalar halinde satılabilen buradaki oyunların hepsi tek bir uygulamada karşımıza çıkıyor. Bu hafta sonuna özel indirimini düşünecek olursak oldukça avantajlı olduğunu söylemeliyiz.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1. Bazı oyunlarda yormayacak bir arka plan müziği güzel olabilirdi diye düşündük.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu oyunla henüz tanışmadı ama seveceğinden eminim.

Son sözümüz: Çocuk dostu bu eğitici uygulamayı promosyon süresi dolmadan indirmenizi öneririz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.Pin It on Pinterest

Share This