Bo’s Jigsaw Puzzles $0,99

Bo’s Jigsaw Puzzles

Onlineanne
Okuyucular
Cumhuriyet Bayramı hediyesi talihlilerimiz belli oldu! Hepinize katılımınız için teşekkür ederiz.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çerçevesinde, Apple cihazı olan 3 kişiye bu ürünün promosyon kodlarını hediye ediyoruz. İncelemenin altına yorum bırakın, 30 Ekim gecesi yapılacak çekilişle hediyenizi kazanın!

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!

Daha önce burada incelemesini yaptığımız Bo’s Bedtime Story uygulamasının yaratıcısı Heppi’den, 2-6 yaş çocuklarınız için son derece sevimli bir yapboz uygulaması. 24 farklı resim, 3 farklı modda (4’lük, 9’luk, ve 12’lik) renkli grafiklerle yapılabiliyor. Bu firmanın 10 un üzerinde basılı çocuk kitabı bulunuyor. Sevimli zürafa Bo ve onun arkadaşları, bu kitaplarda çocuklara diş fırçalamadan, güneş kremi kullanmaya kadar pek çok konuyu eğlenceli bir şekilde öğretiyor. Henüz bunlar türkçe değil, hem türkçeleştirildiği hem de uygulama olarak karşımıza çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Uygun yaş aralığı: 2-6 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch, Android
Fiyat: Apple cihazları için $0,99, Android cihazlar için Ücretsiz
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.2

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Bu uygulamada sevimli zürafa Bo ve arkadaşlarının 24 tane yapbozu var. Uygulamanın grafikleri, interaktivitesi yaş grubuna çok uygun.
2. İstenirse ses ve müzik açıp kapatılabiliyor.
3. Yapbozların altına istenirse resim altlık olarak açılabiliyor, bu da daha küçük yaştaki çocukların bile kolayca oynamasına olanak sağlıyor.
4. Ek modüller için uygulama içi satın alım, reklam bulunmuyor. Firmanın facebook, twitter sayfalarının linkleri İnfo düğmesinin altına saklanmış. Bu da küçük çocuklar için bir güvenlik duvarı oluşturuyor.

Beğenmediğimiz Özellikler:
1.Menüde firmanın diğer uygulamalarından bir tanesi olan Bo’s Dinnertime tanıtılıyor. Yakında onun da incelemesini burada bulacaksınız. Geliştiricilere bu tür tanıtımlar konusunda hak versek de, bu tanıtımın Info düğmesi altında yer alıyor olmasını tercih ederdik.

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu zürafayı çok seviyor, haksız da değil hani. 🙂 O kadar sevimli oluşturulmuş ki, Bo’s Bedtime Story’den sonra favori uygulaması haline geldi.

Son sözümüz: 2-6 yaş arası için özgün grafiklerle geliştirilmiş, tam bir çocuk dostu uygulama. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.9 Yorum

 1. Ilk üçe girdik sanirim 🙂

  • Dileyen herkes mesaj bırakabilir. Çekiliş yarın akşam yapılacak ve kodlar sahiplerine ulaştırılacak. 🙂

 2. Sanirim öyle 🙂

 3. Siteyi yeni keşfettim, çok faydalanacağımı düşünüyorum 🙂

 4. Bol şans
  İnsallah bu sefer olur 🙂

 5. Sitenizi yeni kesfedenlerdenim, bana da cok faydalı olacagına inanıyorum. Ayrıca asagıdaki yazıma uygun buldum bu post’unuzu, link verecegim.

  http://www.gezginanne.com/2012/09/cocukla-yolculuk-icin-en-iyi-iphone.html

  • Sitemizde diger bloggerlarin linklerine yer verme konusunda bizim de problemimiz olmaz, aksine hep bana fikrine karsiyiz. Sizin de yaziniza yorum yapacagiz ama bu sitenin ozellikle egitici oyunlara yer verdigini tekrarlamak isteriz. Bol sans 🙂

 6. inşallah bizede birşeyler çıkar

 7. Bayram hediyesi talihlilerimiz belli oldu:

  Sevgili gezginanne,aliya,smhsemiha promo kodlarınızı sizlere yolladık.

  Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyoruz. Yeni hediyeler için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This