The Monsters Family 3,59 TL

The Monsters Family

Onlineanne
Cadılar Bayramı hediyesi talihlimiz belli oldu! Hepinize katılımınız için teşekkür ederiz.
Cadılar Bayramı kapsamında bu uygulamanın promosyon kodunu çekilişle 1 kişiye hediye ediyoruz! Aşağıya mesajınızı bırakın, bu fırsatı kaçırmayın!

2-5 yaş çocuklarınıza yönelik, renkleri, eşleştirmeyi, saymayı, farklı olanı bulmayı ingilizce olarak öğreten renkli, sakin, eğlenceli ve eğitici bir uygulama. Tüm bunları sevimli canavarlar eşliğinde yapıyorsunuz. Bu Cadılar Bayramını çok seveceksiniz!

Uygun yaş aralığı: 2-5 yaş
Desteklediği platformlar: iPad, iPhone, iPod Touch
Fiyat: 3,59 TL
Kategori: Oyun
Versiyon: 1.4

Beğendiğimiz Özellikler:
1. Menüsü çok kullanışlı. Tam hedef kitleye uygun kolay kullanılır şekilde tasarlanmış.
2. Canavarlar olmasına bakmayın, grafikleri ve müzikleri geliştiricinin diğer uygulamaları bu geliştiricinin imzası gibi. Biz çok beğeniyoruz, hiç yormuyor. Canavar ailesindeki anne, baba, Ella ve Elliot arasından istediğiniz karakteri seçerek, bu zevkli oyunları oynayabiliyorsunuz.
3. Interaktivitesi özellikle küçük iPad tutkunları için ideal. Hiç acele etmeden, yavaş yavaş anlaya anlaya oyunları oynamak mümkün. İlgiyi dağıtacak aktiviteler bulunmuyor.
4. Geliştirici firma olan iMagine Machine’in daha önce diğer çocuk dostu uygulamalarını burada incelemiştik. Menü içinden bunlara erişmek mümkün ancak doğrudan App Store’a gitmemesini beğendik.

 

Bizimkiler ne dedi?
Kuzey (4), bu Cadılar Bayramını korkmadan hem de eğlenerek geçiriyor. Çok mutlu çook 🙂

Son sözümüz: Günün konseptine uygun bu uygulamayı, eğitici ve çok sevimli olduğu için sadece bugüne özgü değil, her zaman için tavsiye ediyoruz.

Burada yer alan inceleme yazıları, yorumlar ve fiyat bilgileri incelemenin yazıldığı tarih itibariyle geçerlidir. Ürünün fiyatını ancak o ürünü geliştiren kişi/kurum kontrol edebilir. Onlineanne.com aksini garanti etmemektedir.5 Yorum

  1. tesekkur ediyorum bu tarz bir girisimde(nenedir,nasildir,icerigi nedir vs.) bulundugunuz icin

    • Rica ederiz. Ayrıca blog kısmında çocuk/teknoloji/eğitim konularında yazmaya devam ediyoruz. Size de bol şans 🙂

  2. Merhabalar, biz de şansımızı deneyelim dedik

  3. Hergun oglum kuzeye yeni bir App icin girdiğim bı site oldunuz teşekkür ederim. Şansımızı deneyelim

  4. Cadılar Bayramı hediyesi talihlimiz Hatice; promokodunuzu e-mail adresinize yolladık.

    Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyoruz:-)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Cadılar Bayramı Hediyemiz! | ONLINEANNE - [...] The Monsters Family Uygulamasına Git. Pin It Tavsiye Edin İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRThe Monsters FamilyiSpotPRO TEMask Jumble Halloween*Anaokulu ve Matematik Sınavı!Cumhuriyet…

Pin It on Pinterest

Share This