Alexicom AAC for Android Ücretsiz

Alexicom AAC for Android

Bu uygulama, dış dünyayla iletişim problemi yaşayan çocuklar/yetişkinler için hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyor. Resimler, yazılarve seslendirme seçenekleriyle artırılmış iletişim sistemi kuruyor. 25 in üzerinde dil için kullanılabiliyor.

Uygun yaş aralığı: 3+ yaş
Platform: Android
Fiyat: Ücretsiz
Konu: Dil Bozuklukları, Konuşma Zorlukları
Versiyon: 1.1.1

Bu uygulamanın detaylı incelemesi henüz tarafımızdan yapılmamıştır. Bu konuda uygun uygulama arayan kişilere yardımcı olmak amacıyla listeye eklenmiştir. Detaylı inceleme istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Şayet kendinizi bu listedeki uygulamaların kullanımında yetkin bulmuyorsanız, bunları terapistiniz, doktorunuz gibi profesyonellerle birlikte veya onlara danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Onlineanne, bu uygulamaların doğru kullanılması halinde olumlu katkılarının olabileceğine inanmakta ancak hastalığın tedavi edileceği garantisini vermemektedir.1 Yorum

  1. Uygulamanın tam sürümü ücretli. Ancak ben bu demo sürümünü kullandım. Eğer türkçe dili de eklenirse tam sürümü kesinlikle alınmalı ve sözel iletişim becerisi olmayan otizmli çocuklarda kullanılmalı.

Pin It on Pinterest

Share This